American Truck Simulator Steam’de Bedava Oldu!

American Truck Simulator 3 günlüğüne oynaması ücretsiz oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Dün haberlerimizde yer bulan Utah genişlemesini bu sabah oyunculara sunarken yeni genişlemeyi kutlamak amacıyla oyun 3 günlüğüne Steam’de oynaması ücretsiz oldu.

blank

Gerçekçi yapısı ve detaylı içerikleri ile oyunculara enfes bir tır simülasyon oyunu sunan American Truck Simulator bu sabah yeni genişlemesi olan Utah’ı oyuncularına sundu. Oyun içerisine yeni yollar ve içerikler getiren Utah’ın fiyat etiketi 29.00 TL olarak belirlendi. 10 farklı büyük şehri de oyuna getiren genişleme paketi zengin içerik yapısı ile şuana kadar bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

14 Kasım’a kadar Steam üzerinde yüzde 75 indirime giren yapım şuanda 14.75 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olurken, geliştirici ekip yeni genişleme paketini kutlamak amacıyla oyunu ücretsiz hale getirdi. Oyuncular 3 gün boyunca American Truck Simulator’ü oynayabilecek ve almaya karar verirlerse yüzde 75 indirimle 59.00 TL yerine 14.75 TL’ye satın alabilecekler.

Ücretsiz hafta sonunda oyuncular ana oyuna erişebilecek ve DLC içeriklerine erişimleri olmayacak. Ana oyunda yer alan tırları deneyebilecek, yük taşıyabileceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol