Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

AMD, Ryzen İşlemci Alanlara Far Cry 6 Hediye Ediyor

AMD, Ryzen Serisi Bazı İşlemcileri Satın Alan Kullanıcılarına Far Cry 6'yı Ücretsiz Olarak Sunuyor. Üstelik kampanyaya Ryzen 5000 ve 3000 çipleri dahil.

Yeni Ryzen İşlemci Alacaklara Müjde: Far Cry 6 Ücretsiz

ryzen far cry 6 hediye

Bugün AMD, son kampanyasını oldukça sessiz bir şekilde yayınlandı. 20 Ekim‘den itibaren, AMD Ryzen 9 5950X, Ryzen 9 5900X veya Ryzen 7 5800X satın aldığınızda, Ubisoft’un yakında çıkacak olan açık dünya destanı Far Cry 6‘nın ücretsiz bir kopyasını alacaksınız.

Oyunun dijital bir PC kopyası olacak ve muhtemelen Uplay platformu için key verilecek. Pakette ayrıca Far Cry 6 için muhtemelen birkaç özel görünüm veya silah içeren “oyun içi öğeler” de bulunuyor.

Ayrı bir “Kazanmak İçin Donan” promosyonunun bir parçası olarak, Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900XT veya Ryzen 7 3800XT satın alarak aynı Far Cry 6 kopyasını (aynı tarihte başlayarak) kazanabilirsiniz.

Far Cry 6’yı henüz duymadıysanız, yukarıdaki bağlantıdan oyunun ilk sinematik fragmanına bir göz atın. Şimdiye kadar duyduklarımıza göre, oldukça standart bir Far Cry hikayesi olacak: bu, oyuncunun karizmatik bir kötü adamla karşı karşıya geleceği tropikal bir ortamda geçen açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu.

Bu sefer büyük kötü, Breaking Bad’deki Gustavo Fring rolündeki fantastik performansıyla ünlü Giancarlo Esposito.

AMD kampanyaları hakkında daha fazla ayrıntı için, buradaki resmi “AMD Ödülleri” sayfasına göz atın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.