AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1 Çıktı

Yeni AMD sürücüleri yayınlandı.

AMD ekran kartları için yeni bir sürücü serisi daha yayınladı. Açıklanan güncelleme notlarına göre AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1 isimli yeni sürücüler özellikle Just Cause 4 oyununda en üst düzeyde performans sunuyor.

Maalesef bu Just Cause 4 optimizasyon kısmı hariç yeni AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1 güncellemesi herhangi bir konuda düzeltme – fix getirmiyor. Kaldı ki hali hazırda sürücü öncesi devam eden AMD problemleri de bulunuyordu. Özellikle çoklu ekranda çalışan bazı sistemlerde, ekranlardan birisi aktif fakat kapalı olduğu zamanlarda mouse hareketlerinde yavaşlama ve lag gözlemleniyordu.

Diğer yandan AMD ekran kartlarının bazılarında Assassin’s Creed Odyssey oyunu da sorunluydu. Kimi oyuncular Windows 7 bulunan sistemlerde zorluk yaşıyordu ve oyun bazı noktalarda çöküyordu.

Yine de hatırlatalım, AMD yeni yazılım güncellemesini hazırlıyor ve Aralık ayında kullanıcılara sunacak. İçeriğinde neler olacağını tam olarak bilmiyoruz fakat Adrenaline yazılımının yeni sürümü olacağını tahmin ediyoruz.

Şimdilik en azından Just Cause 4’ü oynayacak olan PC oyuncuları AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1 sürücülerini buradan indirebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol