Amazon Süt Satmaya Başladı!

Amazon şimdi de 'süt' işine giriyor!

Amazon giderek büyüyen ve devamlı olarak ürün yelpazesine yenilerini katan bir şirket. Türkiye’ye de kısa süre önce giren Amazon, ülkemizde henüz yeni yapılanma sürecinde olsa da ABD’de oldukça geniş bir dağıtım ağına sahip. Şimdi ise insanlara evden çıkmamak için bir sebep daha veriyor ve artık kapılarına taze süt götürüyor!

Amazon artık kendi gıda markası olan Happy Belly altında taze süt satacak ve laktozsuz olarak müşterilerine sunacak. Resmen süt işine de giren Amazon, ilk aşamada dört farklı tipte laktozsuz süt satıyor.

Aynı zamanda Amazon mağazasına diğer süt ürünleri de eklendi. Bunların arasında Happy Belly markalı pek çok ürün, tereyağı ve kremalar da bulunuyor. Hepsinin özelliği ise laktoza karşı alerjisi olan insanlara hitap etmeleri.

Bu online alışveriş ve Amazon için aslında önemli bir adım. Firma ürün ağını büyütmek ve insanların her ihtiyacına karşılık vermek istiyor. Muhtemelen gelecekte benzer hamleleri daha sık göreceğiz.

Amazon Türkiye ise henüz tam oturdu diyemeyiz çünkü hem kendi özel dağıtım ağı ABD’nin aksine burada bulunmuyor, hem de Amazon’a özgü bazı elektronik eşyalar hâlâ Türkiye’de resmi yollardan satılmıyor. Pek çok kişi Amazon Stick TV gibi ürünleri ithal kanallardan ediniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol