Amazon Prime Video macOS Uygulaması Çıktı

Amazon bugün video platformu olan Amazon Prime’ın uygulamasını macOS App Store üzerinden sunmaya başladı.

Teknoloji şirketi Amazon, Prime aboneleri için sunduğu Amazon Prime Video servisini geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Prime Video’ya klip alma özelliği ekleyen Amazon Mac kullanıcılarını sevindirecek bir adım attı.

Atılan bu adımla birlikte Amazon Prime Video macOS uygulama mağazasına eklendi. Amazon ayrıca eklenen Prime Video’da uygulama içi satın alım desteği de sunuyor. 

Amazon Prime Video macOS

Amazon Prime Video macOS App Store’a Eklendi

Amazon Prime Video macOS uygulaması, Mac bilgisayarlarında modern bir video akış hizmeti sunan servislerden beklenen özellikleri sunuyor. Uygulama ayrıca Resim içinde Resim ve AirPlay desteğine de sahip. 

Prime Video macOS uygulaması, uygulama içi satın alımla birlikte film ve dizi kiralama seçeneğine de sahip. Kullanıcılar daha önceden Mac bilgisayarlarında tarayıcı üzerinden servise erişip kiralama işlemlerini de tarayıcı üzerinden yapabiliyordu. 

amazon prime video macos uygulamasi cikti 3

macOS kullanıcıları da uygulama içi satın alım yaptıklarında Apple ID’lerinde yer alan kartlar üzerinden ödeme yapabilir. Amazon Prime Video macOS uygulaması bu linke tıklanılarak ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama macOS Big Sur sürümü ya da daha yeni macOS sürümlerine sahip Intel ve Apple Silicon Mac modelleri için indirilebiliyor. 

Son olarak Amazon’un Prime Video uygulaması uzun bir süredir Microsoft Store üzerinde bulunuyordu. Amazon tarafından uygulamanın Mac bilgisayarlara da getirilmiş olması Apple kullanıcılarını sevindirmiş durumda. 

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol