Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Video’nun Ekim 2021 Takvimi Açıklandı

Amazon Prime Türkiye, ekim ayında abonelerine sunacağı içerikleri paylaştı. İşte popüler yayın servisinin Ekim 2021 takviminden öne çıkan yapımlar.

Türkiye’deki Amazon Prime içerikleri genişlemeye devam ediyor. Ülkemizdeki abone sayısını her geçen gün artırmaya devam eden streaming servisi, Ekim 2021 takvimini açıkladı. Bu ay birbirinden iddialı Amazon Originals yapımları, kullanıcıların beğenisine sunulacak.

En sevilen Amazon Prime dizilerinden Welcome To the Blumhouse‘un yeni bölümleri, ekim ayında Prime Video Türkiye’de olacak. “Bingo Hell” ve “Black as Night” isimli ilk iki bölümü 1 Ekim’de yayına giren, “Madres” ve “The Manor” adlı bölümleri 8 Ekim’de yayına girecek antolojik gerilim-korku serisinin yeni sezonu, sarsıcı gerilimleri eşsiz hikâye anlatımlarıyla aktaran dört farklı hikaye içerecek.

Türkiye’deki Amazon Prime İçerikleri Büyüyor

amazon prime içerikleri ekim 2021

Müzik yıldızı Justin Bieber’ın benzersiz konseri T-Mobile Presents New Year’s Eve Live with Justin Bieber’ın sahne ve sahne arkasının yanı sıra sanatçının kişisel dünyasını da izleyicilerle buluşturan Justin Bieber: Our World, Lois Duncan’ın 1973 tarihli romanından uyarlanan gerilim dizisi I Know What You Did Last Summer ve futbol ikonunu Diego Maradona’nın hayat hikayesine odaklanan biyografik dizi Maradona: Blessed Dream, ekim ayında yayınlanacak diğer Amazon Prime içerikleri arasında yer alıyor.

YouTube video

Prime üyeleri, yayın servisindeki dizi, film ve belgesellerin yanı sıra bedava ve hızlı kargo, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ile üyelere özel indirimler de dahil birçok ayrıcalığa aylık 7,90 TL’ye sahip olabiliyor. Ekim 2021’de Türkiye’deki abonelerine sunulacak olan Amazon Prime içerikleri ve yayın tarihleri şu şekilde:

  • Welcome To The Blumhouse – 1 & 8 Ekim
  • Justin Bieber: Our World – 8 Ekim
  • I Know What You Did Last Summer –15 Ekim
  • Maradona: Blessed Dream –29 Ekim

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.