Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Değeri 3.800 TL Olan Üç Oyun Amazon Prime ile Bedava!

Suicide Squad Kill the Justice League, Chivalry 2 ve Rise of the Tomb Raider olmak üzere üç büyük oyun, temmuz ayında Amazon Prime Gaming aracılığıyla ücretsiz alınabilecek!

Her ay dağıttığı ücretsiz oyunlar ve oyun içi hediyelerle kalplerimizi feth etmeyi başaran Amazon Prime Gaming, kaçırılmayacak bir fırsatla daha karşımızda. Platformun 16 Temmuz’da başlayacak Prime Day’e kadar 15 ücretsiz oyun dağıttığını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bunların, haziran ve temmuz ayı için duyurulan ücretsiz oyunlardan farklı olacağı ifade edilmişti.

Bugün yapılan yeni açıklama ile beraber üç dev yapımın daha bedava sunulacağı müjdesini aldık. Tüm Amazon üyeleri Suicide Squad: Kill the Justice League, Chivalry 2 ve Rise of the Tomb Raider olmak üzere ek ücret ödemeden bu üç oyunu hesaplarına ekleyebilecekler. Oyunlara sahip olmak için 16 Temmuz Salı TSİ 22:00 itibarıyla 48 saatiniz olacak.

Amazon Prime, Suicide Squad’ı Ücretsiz Veriyor

prime gaming ücretsiz oyunlar

Bu dev fırsatı kaçırmamak için takvimlerinize not düşmenizi şiddetle tavsiye ederiz! Prime Gaming ile Amazon Prime üyeleri, sonsuza kadar saklayabilecekleri ücretsiz indirilebilir oyunların yanı sıra daha pek çok avantaj elde edebiliyorlar. Ayda 39 TL gibi son derece makul bir ücrete sahip olan hizmet, tam üyelik öncesinde 30 gün ücretsiz deneme imkanı da sunuyor.

Batman: Arkham’ın yaratıcıları tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League, DC evreninde geçen AAA kalitesinde bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu. Chivalry 2, Orta Çağ filmlerindeki savaşlardan ilham alarak ortaya çıkmış çevrimiçi bir birinci şahıs hack-and-slash oyunu iken, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ise Lara Croft ile unutulmaz bir macera yaşamanızı sağlıyor.

Toplam değeri 3.800 TL’yi bulan oyunlar, 16 Temmuz‘da Epic Games Store üzerinden talep edilebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.