Alliance vs Empire Başlangıç Rehberi

Alliance vs Empire isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

AxE olarak da bilinen Alliance vs Empire nihayet çıktı ve mobil cihazlara yepyeni MMO heyecanı getirdi. Kendi karakterinizi yaratacak ve onları büyük bir maceraya sokacaksınız. Keşfedilecek geniş açık dünyalar, yüzlerce görev, bir sürü zindan ve çok daha fazlası var. Ama en önemli kısım savaşlar olabilir. AxE’de alt etmeniz gereken bir sürü canavar var ve işte düşmanlarınızı ezmek için bilmeniz gereken temel ipuçları.

Alliance vs Empire Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı taktikler ve ipuçları öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda ne yaptığınızı bilerek oynayacak ve zorlanmadan ilerleyeceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Alliance vs Empire baslangic rehberi 2

Alliance vs Empire Başlangıç Rehberi

AxE, şüphesiz aşina olduğunuz MMO’lar gibi oynanıyor ve daha önce Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi oyunlara girdiyseniz, çoğunlukla ne yapacağınızı bileceksiniz. Savaşa girip temel saldırı komboları yapmaya başlayabileceksiniz. Bu süresiz olarak yapılabilir, ancak hiçbir şekilde savaşmanın en etkili yolu değildir. Çeşitli yetenek ve becerilerin kilidini hızla açacaksınız ve bunlar daha fazla hasar vermek için gerekli olacak. Farklı büyüklükteki alanlara zarar vereceğinden ve elbette akılda tutulması gereken temel niteliklere sahip olacağından, kazandığınız her yeni yeteneği not almalısınız.

Yine de her yeteneği kullanmak bir bekleme süresi sağlar, bu da onları sürekli olarak özgürce kullanamayacağınız anlamına gelir. Mümkün olduğunca fazla hasar vermek için saldırıları temel saldırınızla birlikte kullanın ve en fazla hasarı vermek için yeteneklerinizin mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı etkilemesini bekleyin. Elbette size zarar vermek isteyen düşmanları da izlemek isteyeceksiniz. Bu nedenle, kırmızı tehlike bölgesinin yerde görünmesini izleyin ve zarar görmemek için kaçma yeteneğini kullanın.

Yetenekler

Seviye atladıkça, karakterinize yatırım yapabileceğiniz, onları savaşta daha yetenekli hale getirebileceğiniz beceri puanları kazanacaksınız. Yepyeni saldırı yetenekleri öğrenebilecek ve bunları yükseltmek için beceri puanları yatırabileceksiniz, bu yüzden favorinizi seçin ve güçlendirin. Buna ek olarak, her zaman arka planda etkin olacak olan Pasif yükseltmeleri de alabilirsiniz. Bunlar, ATK veya DEF istatistiklerinize kalıcı güçlendirmeler gibi büyük ölçüde yardımcı olabilir.

Tüm hamleleriniz, düşmanlara ulaşabilecekleri farklı menzillere sahip olacak ve hatta birbirine oldukça yakın gruplandırılmışlarsa, aynı anda birden fazla düşmana saldırabilirler. Bu, ustalaşmak isteyeceğiniz başka bir yöndür. Neyse ki saldırmak için size yaklaşırken, düşmanlar muhtemelen oldukça hızlı bir şekilde bir araya gelecekler, sadece hepsini sert bir şekilde vuracak hamleleri yapmanız gerekiyor. Bir büyücüyseniz ve daha az sağlığınız varsa, daha fazla menzile sahip olacaksınız ve daha fazla geride kalmak isteyeceksiniz, savaşçılar ise daha fazla DEF’e sahip olacak ve savaşta yakın ve kişisel olmaktan rahat hissedecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol