Alien Isolation Mobil Oyunu, Önümüzdeki Ay iOS ve Android’e Geliyor

Creative Assembly tarafından geliştirilen hayatta kalma-korku oyun Alien: Isolation, önümüzdeki ay mobil cihazlara geliyor.

Geliştiriciliği The Creative Assembly, yayıncılığı ise Sega tarafından üstlenilen birinci şahıs türündeki aksiyon oyunu Alien Isolation mobil cihazlara geliyor. 16 Aralık’tan itibaren iOS ve Android platformlarında piyasaya sürülecek olan Alien Isolation mobil oyunu, katıksız bir hayatta kalma-korku deneyimi sunacak.

GRID ve ROME: Total War gibi sevilen mobil oyunların arkasındaki Feral Interactive firması tarafından geliştirilen mobil sürüm, dokunmatik ekran kontrollerinin yanı sıra tamamen özelleştirilebilir bir arayüze sahip olacak. Ayrıca oyunda joystick desteği de bulunuyor.

Alien Isolation Mobil Oyunu

Peki, Alien Isolation konusu ne? Ellen Ripley, Dünya’dan ayrıldığında kızına 11. yaş gününü kutlamak için eve döneceğine söz verir, ancak başaramaz. On beş yıl sonra Amanda Ripley, annesinin gemisindeki uçuş kayıt cihazının bulunduğunu öğrenir. Amanda, sonunda annesinin kayboluşunun gizemini çözmek için Sivastopol uzay istasyonuna girer, ancak bilinmeyen bir tehditle karşı karşıya kalır.

Oyunda labirenti andıran Sevastopol istasyonunda gezinirken hayatta kalmak için korkunç bir arayışa gireceksiniz. Hazırlıksız ve donanımsız olacaksınız. Canlı çıkmak için zekanızı kullanmanız ve etraftaki ipuçlarını birleştirmeniz gerekecek.

Alien Isolation ios

Ultra yüksek kalitedeki görselleri, çarpıcı anlatımı ve ürkütücü atmosferi ile öne çıkan Alien Isolation mobil oyunu, Ridley Scott’ın 1979 yılındaki bilimkurgu korku başyapıtından ilham alıyor. Bugün itibarıyla App Store’da ön siparişe açılan oyun, 169,99 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip. iOS 14.8 ve üstü modelleri destekleyen Alien Isolation mobil oyunu, en az 22GB’lık bir boş alan gerektiriyor. Oyun, 16 Aralık’tan itibaren Google Play Store ve App Store üzerinden satışa sunulacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol