Alan Wake Remastered’dan İlk Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Alan Wake Remastered'ın ilk ekran görüntüleri internette yayınlandı. Ekran görüntüleri, Amazon üzerinden paylaşıldı.

Alan Wake Remastered hakkında uzun süredir spekülasyonlar yapılıyordu. İki gün önce söylentiler ve sızıntılar doğru çıktı ve Remedy Entertainment resmi olarak yapım üzerinde çalıştığını duyurdu. Geliştirilmiş görsellere göz atmamızı sağlayan ilk ekran görüntülerinin yayınlanması için fazla beklememize gerek kalmadı. Oyunun ekran görüntüleri, Amazon üzerinde bulundu.

Alan Wake Remastered

Sunulan çekimlerde de görebileceğiniz gibi, Alan Wake’in ortamı hak ettiği bir revizyondan geçmiş. Dokular daha keskin ve 2010’daki orijinalinden çok daha fazla ayrıntıya sahip ancak, değişiklikler oyunun stilini etkilememiş. Mekanlar güneşli bir günde bile sisle kaplı ve her şey doğrudan bir Stephen King romanından alınmış gibi tasarlanmış. Görüntülerin geri kalanını merak ediyorsanız, Amazon‘u ziyaret edebilirsiniz.

Alan Wake Remastered

Remedy Entertainment, Alan Wake Remastered çıkış tarihini yakında paylaşacağını duyurdu. Şimdilik şirket, kendisini bu sonbaharda çıkış yapacağını bildirmekle sınırladı. Daha önceki sızıntılardan birine göre Alan Wake Remastered, 5 Ekim‘de mağaza raflarında yerini alacak. Oyunun çıkış tarihindeki PC versiyonunun sadece Epic Games Store’da mevcut olacağını da sizlere hatırlatmış olalım. Bu, Fin stüdyosunun Epic Games Publishing ile işbirliğinden kaynaklanmakta.

Alan Wake Remastered

Alan Wake Remastered Neler Sunacak?

Alan Wake’e aşina olmayanlar için oyunun ana karakteri, ilham almak için eşiyle birlikte ABD’nin Washington eyaletinde bulunan pitoresk Bright Falls kasabasına tatile giden çok satan romanların popüler yazarı Alan Wake. Yazar, tatilleri sırasında sevgilisinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından, bir dizi doğaüstü olaya karışıyor ve bu, bildiği gibi gerçeklikle olan bağını kaybetmesine neden oluyor.

Alan Wake Remastered’daki olay örgüsü, klasik bir TV dizisini taklit eden epizodik bir formatta anlatılacak. Her Alan Wake bölümü, şimdiye kadarki olayların kısa bir özeti ve gelecekteki ifşaatların bir önizlemesinin yanı sıra kendi şaşırtmaca noktaları ve kafa karıştırıcı anlarına sahip olacak.

Alan Wake Remastered ayrıca hayranlara orijinalinde ek paketi olarak mevcut olan The Signal ve The Writer adlı iki ek senaryo daha sunacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol