SpellForce 3 Geliştiricisinden Yeni Oyun: Project Minerva

SpellForce 3 isimli oyunun yapımından sorumlu Grimlore Games, şu anda Project Minerva kod adlı bir yapım üzerinde çalıştığını duyurdu. Antik çağ dünyasında geçen izometrik bir aksiyon RPG oyunu olacak.

Popüler strateji/RPG melezleri serisinin son tam teşekküllü oyunu SpellForce 3’ün piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık dört yıl geçti. Bu oyundan sorumlu stüdyo Grimlore Games, bir sonraki projesini açıklamanın tam zamanı olduğuna karar verdi. Ekibin son oyunu, Project Minerva çalışma başlığına sahip bir yapım olacak. Oluşturulması kısmen yerel geliştiricileri desteklemek için bir Alman hükümeti fonu olan Deutscher Games-Fonds tarafından finanse edilecek.

Project Minerva

Project Minerva Nasıl Olacak?

Twitter’da yayınlanan mesaja göre, pitoresk ve el yapımı bir antik çağda geçen, izometrik bakış açısına sahip bir açık dünya aksiyon RPG oyunu olacak. TheGamer‘a göre, oyun PC ve konsollarda yayınlanmak üzere ayarlandı ve “hardcore oyuncuları” hedef alacak. Kulağa kesinlikle ilginç geliyor, ama gerçekte nasıl olacak? Cevap için muhtemelen biraz daha beklememiz gerekecek.

Şu anda, Project Minerva yaklaşık 40 kişilik bir ekip tarafından geliştirilme aşamasında ancak, Grimlore Games aktif olarak işe alım yaptığını da duyurdu. Şu anda, web sitelerinde on beş kadar aktif iş ilanı mevcut. Ekip, diğerlerinin yanı sıra bir animasyon uzmanı, Unreal motoru hakkında bilgi sahibi bir programcı, bir seviye tasarımcısı, bir senaryo yazarı ve testçi arıyor. Gereksinimlerin neler olduğunu merak ediyorsanız, hatta belki de başvurmayı düşünüyorsanız, tüm detayları bu bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol