AirPods Studio’nun Üretimi Vietnam’da Başlamış Olabilir

AirPods Studio üretimine başlanmış olabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...

Apple’ın kısa süre içerisinde duyurusunu gerçekleştireceği AirPods Studio modeli hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı.

blank

Teknoloji devi Apple’ın kablosuz bir kulaküstü kulaklık modeli üzerinde çalıştığı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Apple’ın bu kulaklığı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor olsada Apple’a yakın kaynaklar kulaklık ile ilgili yeni bilgileri ortaya çıkartmaya başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre Apple’ın yeni kulaklığının üretimine Vietnam’da başlanıldı.

Kısa bir süre önce Apple’ın yen kulaklığının WWDC 2020 etkinliği kapsamında tanıtılacağı iddia edilmişti. Apple’ın genellik yazılım ürünlerini duyurduğu WWDC etkinliklerinde daha önce HomePod ürününün duyurusunu gerçekleştirdiği için AirPods Studio modelinin WWDC 2020 etkinliğinde duyurulması oldukça olası görünüyor.

Apple’a yakın kaynaklar ayrıca Apple AirPods Studio modelinin Çin dışında Vietnam’da üretileceğini açıklamıştı. Şimdiye kadar kendinisi iOS 14 içerisinde yer alan kodlarda gördüğümüz AirPods Studio modelinin Haziran ayında tanıtılacak olmasına rağmen daha ileri bir tarihte satışa sunulabileceği düşünülüyor.

Eşsiz ve farklı bir deneyim sunması beklenen AirPods Studio modelinin parça parça özelleştirilebileceği de gelen bilgiler arasında. Apple’ın AirPods modellerine göre daha pahalı bir fiyat etiketine sahip olacağı düşünülen modelin fiyatının 399 dolar seviyesinde olacağı söyleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol