Aftercharge Bugün PC’ye Çıkacak!

Aftercharge Steam'de çıkış yapmak için geri sayımlara başladı.

Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için geliştirilen Aftercharge bugün Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Takım tabanlı bir aksiyon oyunu olarak Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak olan Aftercharge çarpıcı grafiklere sahip olacak. 3vs3 maçlar atabileceğimiz yapım çok oyunculu olarak oynanabilecek. Birbirinden farklı karakter modellemelerinin yer aldığı oyunda farklı temalara sahip haritalarda hayatta kalabilme mücadelesi vereceğiz. Kendine has silah modellerine sahip olacak olan oyun, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarıyla PC platformundaki oyuncuları karşı karşı karşıya getirecek. Çapraz platform desteğine de sahip olacak olan yapım bilgisayar platformuna 6 farklı dil desteği ile çıkış yapacak.

Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan yapımda FPS tarzında ve tempolu bir oynanış yer alacak. Chainsawesome Games imzası ile geliştirilen yapım bilgisayar platformunda yine Chainsawesome Games tarafından yayınlanacak.

Robotik karakterlerin yer alacağı oyunda iki farklı takım görevleri yerlerine getirecek ve ardından savaşarak birbirlerini etkisiz hale getirmeye çalışacaklar. Küçük haritaların yer aldığı oyunda her anımız aksiyon sahneleri içerisinde geçecek.

3vs3 aksiyon dolu FPS maçları ile oyuncular hem eğlenecek hem de aksiyona doyacaklar.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:Windows® Vista/7/ 8/10 64-bit (latest Service Pack)
  • İşlemci:Intel® Core ™ i3 veya AMD Phenom ™ X3 865
  • Bellek:2 GB RAM
  • Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 4850, or Intel® HD Graphics 5500
  • DirectX:Sürüm 11
  • Ağ:Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama:5 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol