Adventures of Kidd Başlangıç Rehberi

Adventures of Kidd isinli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

Adventures of Kidd, dövüş konusunda inanılmaz yetenekli Kidd adında genç bir adamın rolünü oynadığınız klasik bir kavga oyunudur. Kötülükleri yenmeye ve barışı korumaya çalışırken sayısız yerde farklı türden düşmanlarla savaşırsınız. Oyun aslında Street Fighter gibi gün içinde atari salonlarında göreceğiniz klasik dövüş oyunlarına benzer olarak işliyor, sadece bire bir düello yapmak yerine bir sürü düşmanla savaşıyorsunuz. Diyalog olmamasına rağmen, Kidd’in kişiliği onun sert ve kendinden emin olduğunu gösteriyor.

Adventures of Kidd Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler ve ipuçları öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyecek ve ne yapmanız gerektiğini bilerek oynayacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim.

Adventures of Kidd baslangic rehberi 2

Adventures of Kidd Başlangıç Rehberi

Ekranda, düşmanlarınızı yok ederken hareket etmenize, zıplamanıza, yumruk atmanıza ve tekme atmanıza izin veren birkaç düğme var. Tam olarak ne yapacağınızı öğrenmeniz uzun sürmez. O zamanlar atari oyunlarının çoğu böyleydi, yapmanız gereken tek şey oyunu başlatmak ve harekete geçmekti ve bunu çözerdiniz. Hemen oyuna gireceksiniz ve şimdi kapışma zamanı. Kontrolleri biraz kafa karıştırıcı bulsanız bile, alışacaksınız.

Bazı harika güçlendirmeler olmadan atari tarzı bir oyun nedir ki? Adventure of Kidd’de her seviyede kapabileceğin birkaç tane var. Düşmanlarınızla savaşırken rastgele düşecekler. Tek yapmanız gereken, güçlendirme öğesinin üzerinden geçmek . En iyi güçlendirme örneği, Kidd’in kötü adamlarla savaşmak için kendisinin diğer iki klonunu çağırdığı yerdir. Ekstra tekme ve yumruklar onu daha da güçlü yapıyor.

Adventures of Kidd aslında çok kısa bir oyundur, ancak yine de yolunuza bazı patronlar çıkar ve bunlarla savaşmak zorunda olursunuz. Daha sonraki seviyelerde indirmeniz gereken birkaç tane var. Oyunu gerçekten daha yoğun hale getiriyor ve biraz zorluk katıyor. Bir patron özellikle harika. Oyun dünyasındaki yolculuğunuzda muhtemelen ilk karşılaşacağınız kişi o. Ama patronların tıpkı senin gibi sağlığı olacak, her birinin 100 kalbi olacak. Bu, savaşları eşit ve eğlenceli hale getirir. Sadece her birine yetecek kadar kalbiniz olduğundan emin olun. Ayrıca agresif olun ve pes etmemeye çalışın. Mümkün olduğu kadar çabuk vurun ve onları eritin. Onlara eski bir-ikiyi ver ve işlerini bitir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol