Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Activision Oyunları Steam’de İndirime Girdi

Steam'de Activision Yayıncı İndirimi başladı. Call of Duty serisi dahil popüler birçok oyunda önemli fırsatlar sizleri bekliyor.

Activision oyunları için başlayan yeni Steam indirimleri, kitaplığını büyütmek isteyen oyunculara önemli fırsatlar sunuyor. 5 Eylül’e kadar devam edecek olan kampanya, Call of Duty serisi, Sekiro Shadows Die Twice, Prototype 2 dahil sevilen yapımlarda yüzde 75’e varan tasarruflar sağlamanıza imkan tanıyor. Ek olarak Crash ve Spyro gibi oyunlar için de önemli indirimler mevcut.

Dilerseniz, Activision Yayıncı İndirimi‘nde öne çıkan fırsatlardan kısaca bahsedelim. Hem Windows hem de Mac platformlarında oynayabileceğiniz bir nişancı oyunu olan Call of Duty Black Ops 3, 209 TL’den 68,97 TL’ye düştü. Modern Warfare ve Modern Warfare 2 fiyatı ise sırasıyla 41,20 TL ve 36,75 TL’ye inmiş durumda. Bunların haricinde serideki diğer diğer oyunlarda da değişen oranlarda indirimler var.

Activision Oyunları 5 Eylül’e Kadar İndirimde

Activision oyunları steam indirimi

Call of Duty serisinin yanı sıra son yılların en iyi oyunlarından biri olan Sekiro Shadows Die Twice için de yüzde 50’lik bir tasarruf mevcut. Normal değeri 289 TL olan RPG’ye kısa süreliğine 144,50 TL’ye sahip olabilirsiniz. Eğer gözünüz ucuz oyunlarda ise sırasıyla 12,25 TL ve 14,75 TL’ye satılan Prototype ve Prototype 2’ye de bakabilirsiniz. Bunlara ek olarak Crash, Spyro, Vampire The Masquerade Bloodlines, Gun ve Police Quest SWAT gibi diğer Activision oyunları da indirimde.

Öte yandan yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare 2, PC ve konsollar için 28 Ekim’de piyasaya sürülecek. Fakat oyun, Steam’de daha çıkmadan ne yazık ki zamlandı. Başlangıçta 699 TL’den ön siparişe sunulan yapım, dün yapılan artışın ardından 1.099 TL‘ye çıktı. Oyun yurtdışında sadece 69,99 dolara satılıyor. Birim fiyatı açısından oluşan bu inanılmaz farkın başlıca sebebi tahmin edebileceğiniz üzere yüksek kur.

Steam’de indirime giren Activision oyunlarına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.