ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un Multiplayer Özellikleri Açıklandı

ACE COMBAT 7'de iki farklı multiplayer modu olacak.

Bandai Namco beklenen uçak simülasyonu oyunu ACE COMBAT 7: Skies Unknown’ın multiplayer modu hakkında ilk detayları paylaştı. Yayınlanan basın bültenine göre ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un çoklu oyuncu modunda iki farklı oynanış seçeneği olacak.

İlk seçenekte oyuncular 4’e 4 şekilde ölüm maçlarına (team deathmatch) girebilecekler ve bir çeşit it dalaşı yaşanacak. İkinci multiplayer seçeneğinde ise daha geleneksel bir ölüm maçı yaklaşımı olacak ve toplam 8 oyuncu birbirlerini havadayken yok etmeye çalışacaklar. Her iki çoklu oyuncu modunda da sadece yeteneğe, azme ve çevikliğe sahip oyuncular zaferi tadacaklar.

Bu duyuruyu kutlamak amacıyla aynı zamanda Bandai Namco tarafından yeni bir multiplayer modu fragmanı da yayınlandı ve aşağıdan izleyebilirsiniz.

Unreal Engine ile geliştirilen ACE COMBAT 7: Skies Unknown, 1 Şubat 2019 tarihinde satışa çıkacak. Normal sürümü için 199,00 TL, Deluxe sürümü için 278,00 TL fiyat etiketi belirlendi. Aynı zamanda PC’nin yanı sıra PlayStation 4 ile Xbox One platformlarında da bulunacak.

Yeni ACE COMBAT 7: Skies Unknown çoklu oyuncu videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol