A Way Out Türkçe Yama Kurulumu Nasıl Yapılır?

A Way Out Türkçe yama nasıl indirilir ve nasıl kurulur? Oyunun en güncel Türkçe çevirisini sizlerle paylaştık.

A Way Out Türkçe yama nasıl indirilir ve nasıl kurulur detaylıca anlattık. Benzersiz bir eşli oynanış deneyimi sunan bu yapımı kendi dilinizde deneyim etmek çok daha keyifli. A Way Out Türkçe altyazı desteği ile oyun zevkiniz başka bir seviyeye taşınacak.

Hazelight tarafından Electronic Arts ile ortaklaşa geliştirilen ve iki kişi için ortak oyun amacıyla tasarlanmış bir aksiyon-macera oyunu. A Way Out’taki ana kahraman olarak Vincent ve Leo isimli mahkumları oynayacaksınız. Oyun sırasında bir Amerikan hapishanesinden kaçmak için güçlerini birleştiren iki mahkumun hikayesini öğreniyoruz. Geliştirme ekibine Lübnan asıllı İsveçli bir film yönetmeni olan Josef Fares başkanlık etti.

A Way Out Türkçe Yama İndir

A Way Out Türkçe Yama

A Way Out Türkçe dil çevirisini indirmek oldukça kolay. Yamayı indirmeden önce sizlere çeviri hakkında biraz bilgi verelim. Öncelikle yamanın yüzde 100 olduğunu belirtelim. Yama yapılırken özel isimler çevrilmedi. Tüm ana menü ve altyazı içerikleri ana dilimize çevrildi.

  • A Way Out Türkçe yama indirmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yamanın kurulumu ise oldukça basit. İndirdiğiniz arşivdeki dosyayı masaüstüne çıkartın. İçerisindeki “Setup.exe” isimli dosyaya tıklayın ve oyunun kurulu olduğu klasörü seçerek kurulumu tamamlayın. Kurulum bittikten sonra oyununuz tamamen Türkçe olacak.

A Tale of Two Sons ve It Takes Two gibi oyunların yapımcısının en iyi oyunlarından bir tanesi olan bu yapımı oynamanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. A Way Out Türkçe yama hakkında herhangi bir sorunuz olursa, aşağıdaki yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol