A.V.A Dog Tag 2. Kapalı Beta Başlıyor

A.V.A Dog Tag'de beta aşaması başladı.

A.V.A Dog Tag için kapalı beta kodu almayı başaran şanslı kişiler arasındaysanız, bu haber sizi ilgilendirecektir. Beklenen birinci şahıs nişan alma oyununun ikinci ve son kapalı beta aşaması başladı. Bu sefer yeni Dual Sight haritası ile bir dizi yeni özellik test edilecek.

A.V.A Dog Tag oyuncularına sunulan bu ikinci kapalı betada pek çok yeni özellik ve geliştirme yer alıyor. Yeni Shooting Range seçeneğiyle oyuncular farklı silahlar ve eklentiler seçerek doğrudan geri tepme ve silah kontrollerini test edebilecekler. Böylece oyuna asıl girişi yapmadan önce çok sayıda farklı silah ile silah modunu deneyebileceksiniz.

Aynı zamanda A.V.A Dog Tag’de artık custom kanallar da yer alacak. Bu kanallarda kendi odalarınızı yaratabilecek ve arkadaşlarınızla beraber oynayabileceksiniz. Ek olarak Demolition ile Annihilation oyun modlarının yer alacağı yeni harita Dual Sight da tanıtıldı.

A.V.A Dog Tag’in ikinci ve son kapalı betası bugün başlarken, 31 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek. Shooting Range özelliğinin nasıl işlediğini merak edenler aşağıdaki videoyu izleyebilir. İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol