30XX Konsollar Ve PC İçin Duyuruldu

30XX 2021 yılında oyuncuların karşısına çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2020 yılına girmemiz ile birlikte yepyeni oyunlar duyurulmaya devam edilirken yeni bir platform oyunu daha gün yüzüne çıktı. 30XX adında duyurulan yeni platform oyunu bu yıl içerisinde hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacakmış.

2017 yılında 20XX adlı platform oyununu piyasaya sürerek adından söz ettiren Batterystaple Games yeni oyun duyurusu yaptı. 20XX’in devamı niteliğinde olacak olan yeni yapımın adı 30XX olarak belirlenirken Steam üzerinde de sergilenmeye başlandı. Aksiyon türünde bir platform oyunu olarak piyasaya sürüleceği ifade edilen 30XX ilerlemeye dayalı olacak. Oyuncular engelleri aşarak oyun içerisinde diğer bölümlere ulaşmaya çalışacaklar.

Bugün VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre yeni platform oyunu 30XX, 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Boston’da düzenlenecek olan PAX 2020’de oyuncular tarafından ilk kez oynanacakmış. Habere göre yapım bilgisayar ve konsollar için duyurulmuş ve 2021 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyormuş.

Tamamen farklı oyun tarzlarına yönelik karakterlerin de yer alacağı yapım, ilk oyuna göre daha hızlı ve tempolu bir oynanışı karşımıza çıkaracak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows Vista veya Üstü
  • İşlemci: Tost makinesi veya üstü (2009+)
  • Ekran Kartı: Grafik ™ üretebilen çoğu kart
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2000 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Ses önerilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol