3 Yeni OnePlus 7 Modeli Gelebilir

Yeni OnePlus telefonlar yolda.

Bu yıl OnePlus’ın en azından iki yeni akıllı telefon çıkarmasını bekliyor. Bunlardan biri OnePlus 7 olacak, diğeri de 5G bir model olacak fakat görünüşe göre üç yeni cihaz iddiaları da var: OnePlus 7, OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 Pro 5G. Peki bu modellerle ilgili ne biliyoruz?

Bilgiler sektörün güvenilir ismi Ishan Agarwal kanadından gelirken, aynı zamanda standart OnePlus 7 modelinin de GM1901/03/05 numarasına sahip olacağını belirtti.

Bir gün öncesinde de OnePlus 7 Pro’ya ait olduğu iddia edilen bir telefon görüntüsü sızdırılmıştı ve kavisli 6.67 inç ekrana sahipti. Bu modelde aynı zamanda üç lensli bir kamera, Qualcomm Snapdragon 855 işlemci çipseti ile 8GB RAM olacağı söyleniyordu. Her ne kadar bu detaylar henüz doğrulanmış olmasa da, 5G modelin de benzer olacağını söyleyebiliriz. Muhtemelen OnePlus 7 Pro ile Pro 5G modelleri arasındaki tek fark 5G eklentisi olacak.

Elbette bu modeller henüz kesin değil ve OnePlus kanadından da yapılmış resmi bir doğrulama yok. Buna rağmen 2019’da firmanın üç telefon çıkaracağı söylentileri güç kazanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol