Knight Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı

3. Klan Turnuvası Finalistleri Belli Oldu

Toplamda 8 Klan mücadele edecek

3. Klan Turnuvası Finalistleri Belli Oldu

resimler 53f45ac64c28253f45ac64c2bd

Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan klanların mücadelesine ev sahipliği yapacak olan 3. Klan Turnuvasında finalistleri sonunda belli oldu. Ağustos ayından başlamış olan ön eleme sürecinin bitmesinden sonra, 16-17 Ağustos 2014 tarihlerinde gerçekleşen 2. Tur elemeleriyle birlikte, 3. Klan Turnuvası’nın 8 finalisti belirlendi. 

Büyük Final Yaklaşıyor
31 Ağustos Pazar günü, Beşiktaş Yapı-Endüstri Merkezi’nde yapılacak olan 3.Klan Turnuvasının finalistleri, yapılmış olan elemelerin sonucunda netlik kazandı.

İşte büyük ödül için mücadele edecek olan klanlar:
– Exorcosuim
– H4RDCORE
– INoProblem
– LSD
– Nationalitys
– TheKiLLeDBy
– UnderGrounD
– WanTeDs

Final Heyecanı Yaklaşıyor
Ön eleme sürecinde kendini ve gücünü kanıtlaış olan toplamda 8 finalist klan, 31 Ağustos 2014 Pazar günü, Beşiktaş Fulya Yapı Endüstri Merkezi’nde son mücadelelerini verecek ve tam 10.000TL’lik ödül için kapışacaklar. Bunun yanında etkinlik alanına gelen tüm oyuncular için özel etkinlikler düzenlenecek. Yapı Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek olan 3.Klan Turnuvası Finalleri’ne tüm oyunseverler davetli. Ayrıca etkinlik alanında bulunamayacak olan oyuncular, http://www.twitch.tv/nttgame adresinden turnuvayı canlı olarak takip edebilecekler.Ayrıca oyun severlerin merak ve heyecanla beklediği 2013 Game X fuarında ilk test çalışmaları yapılan ve aynı yıl, yılın En İyi Test Süreci ödülüne layık görülen NTT Game ‘in 2. Yıldız oyunu Kingdom Online da bu etkinlikte görücüye çıkıyor. Yıl sonuna doğru piyasaya çıkmasını hedeflenen Kingdom Online’ın test ekibinin yapacağı gösteri maçı da etkinlik dahilinde olacak.

Özellikle son bir yıldır oyuncuların geri dönüşlerine yanıt veren ve onların görüşleri doğrultusunda stratejilerini değiştiren NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan KAZAR, “Oyuncularımızla sürekli iletişim halinde olduğumuz için onların beklentilerini dinliyor, sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Yaptığımız her oganizasyon bir öncekinden daha farklı bir havaya sahip oluyor ve bunun tek sebebi oyuncuların isteklerinin bu yönde olması. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz, her etkinlikte katılımın katlanarak artması da zaten bunun bir kanıtı” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol