Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

3 Ay Ücretsiz YouTube Premium Fırsatı!

Türk Telekom Prime müşterileri, 3 ay ücretsiz YouTube Premium fırsatı kazanıyor. Normalde aylık 29,99 TL olan abonelik, videoları reklamsız izleme imkanı sunuyor.

Müşterilerine çeşitli avantajlar sunan Türk Telekom Prime, ayrıcalıklar dünyasını genişletecek önemli bir ortaklığa daha imza attı. Servisin üyeleri, 3 ay ücretsiz YouTube Premium fırsatı kazanıyor. Aranızda bilen okurlarımız olacaktır; YouTube Premium fiyatına geçtiğimiz günlerde büyük bir zam gelmişti. Aylık 16,99 TL olan bireysek abonelik ücreti, 39,99 TL olarak güncellenmişti.

Türk Telekom Prime müşterileri, bu parayı ödemek zorunda kalmadan tam üç ay boyunca YouTube Premium üyeliğinden yararlanabilecekler. Milyonlarca videoyu reklamsız ve çevrimdışı izlemenizi sağlayan abonelik, aynı zamanda YouTube Music ve YouTube Kids uygulamalarına da ücretsiz erişim şansı tanıyor. Ek olarak Premium sayesinde içerikleri arka planda izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz YouTube Premium Kazanma Şansı

ücretsiz youtube premium

3 ay ücretsiz YouTube Premium kampanyasından Prime tarifelerini tercih eden yeni Türk Telekom müşterileri ve tarife değişikliği ile geçiş yapan Türk Telekom mevcut müşterileri faydalanabiliyor. Bir diğer koşul da ilk kez YouTube Premium abonesi olunması. Eğer tüm bu şartları karşılıyorsanız, promosyondan yararlanabilirsiniz. İşbirliği hakkında konuşan YouTube Premium iş birliklerinden sorumlu EMEA Bölge Müdürü Vincent de Lorca, şunları söyledi:

“YouTube olarak Türkiye’deki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederken sunduğumuz hizmetleri güçlü ortaklıklarla birlikte geniş kitlelere ulaştırmak bizim için büyük önem taşıyor. Türk Telekom Prime ile yaptığımız iş birliğimiz sayesinde, çok daha fazla YouTube kullanıcısının, YouTube Premium üyeliği ile yayınlanan içeriklere kesintisiz ulaşacak olmasından mutluyuz”

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.