2084 Haftaya Steam’e Geliyor

Observer ve Layers of Fear yapımcısından yeni oyun.

Plan of Attack ve Feardemic bugün bir duyuru yaparak yeni cyberpunk FPS oyunlarının haftaya PC için Steam’de yayınlanacağını açıkladı. Erken Erişim programında 13 Aralık tarihinde çıkış yapacak olan oyunun adı ise 2084. Oyuncuların post apokaliptik bir dünyada korku dolu bir dünyaya girdiği yapımın ilk ekran görüntüleri fazlasıyla Observer’ı hatırlatıyor. Diğer yandan bir sürpriz de var: 2084, aslında Observer ve Layers of Fear’ı yaratan aynı ekip tarafından geliştiriliyor!

2084’e dair Feardemic CEO’su Marcin Kawa bir açıklama yaparken, 2084’ün gerçekten özenle hazırlanmış, oynaması eğlenceli ve cyberpunk hayranlarını memnun edecek bir yapım olduğunu ifade etti. Nişan alma mekanikleri de barındıracak olan 2084’ün ilk sürümü haftaya oyunculara tanıtılacak.

Sürükleyici bir aksiyon deneyimi sunacak olan 2084’de karakterimiz hem bir keskin nişancı, hem de hacker olacak. Dolayısıyla ağları hackleyerek mühimmat ve farklı özellikler kazanabileceksiniz. Bu cyberpunk çemberinde karşınıza pek çok vahşi yaratık da çıkacak.

2084’ün Erken Erişim sürümünde iki oyun modu yer alacak. Hikaye modunda düşmanları öldürecek ve bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşeceksiniz. Endless modunda ise karşınıza düşman dalgaları gelecek ve sıralamalarda üste çıkmak için önünüze gelen her şeyi yok edeceksiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol