Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2023 Yılının İlk Steam Çok Satanlar Listesi Açıklandı!

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları netlik kazandı. Valve'ın taşınabilir el konsolu Steam Deck, 2023'ün ilk listesinde liderliğini korurken, onu sırasıyla Elden Ring ve Call of Duty Modern Warfare 2 takip etti.

2023 yılının ilk Steam çok satanlar listesi ile karşınızdayız. Her pazartesi olduğu gibi bugün de geçtiğimiz hafta boyunca en fazla gelir sağlayan ürünlere bakacağız. SteamDB aracılığıyla paylaşılan veriler, zirvenin değişmediğini gösteriyor. Nintendo Switch rakibi Steam Deck, üst üste sekizinci kez birinci sırada yer alıyor. 399 dolarlık başlangıç fiyatına sahip olan el konsolu, Ekim 2022’de dünya genelinde 1 milyon satış rakamına ulaşmıştı.

İkinci ve üçüncü basamaklarda, sırasıyla Elden Ring ve Call of Duty Modern Warfare 2 yer alıyor. FromSoftware imzasını taşıyan Elden Ring, The Game Awards 2022’de Yılın Oyunu ödülüne layık görülmüştü. Activision’ın yeni savaş oyunu ise yalnızca üç gün içinde 800 milyon doların üzerinde satış rakamına ulaşmış ve seri rekoru kırmıştı.

Geçtiğimiz Haftanın Steam Çok Satanları

steam çok satanlar 2023
Steam’de geçtiğimiz haftanın en çok satanları (2 – 8 Ocak)

Dördüncü sırada, henüz piyasaya sürülmemiş olan Hogwarts Legacy bulunuyor. Ülkemizde 699 liradan ön siparişe açılan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, 10 Şubat’ta çıkış yapacak. CD Project RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077, Steam çok satanlarda beşinci sıradaki yerini korurken, onun arkasından sırasıyla Red Dead Redemption 2, Ready or Not ve FIFA 23 geliyor.

Listenin son iki sırasını ise kullanıcıların oylarıyla Steam Ödülleri‘nde Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun ödülünü kazanan God of War ve zombi temalı hayatta kalma oyunu Project Zomboid oluşturuyor. Steam’de hafta boyunca gelire göre en çok satan oyunlar bu şekilde. Verilerin, 2 – 8 Ocak tarihleri arasındaki satışlarını kapsadığını belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.