2021 Dünya Şampiyonası Yarı Final Eşleştirmeleri

Worlds 2021 mücadeleleri devam ediyor. Pek çok nefes kesen mücadeleye sahne olan Worlds 2021’de yarı final heyecanı başladı.

2021 Dünya Şampiyonası Yarı Final eşleştirmeleri bugün oynana GEN vs Cloud9 karşılaşmasının ardından belli oldu.

Güney Kore temsilcisi olan GEN, üst üste üç mücadelede de rakibini yenmeyi başararak yarı final biletini kaptı. Bir diğer yandan Kuzey Amerika temsilcisi olan Cloud9, hayal kırıklığı ile 2021 Dünya Şampiyonası Yarı Finallerine ulaşamadan turnuvaya veda etti.

A grubunda olan FPX ve Rogue’un önünde ikinci sırada çıkan Cloud9 çeyrek finallerde ise en kolay rakibi çekmişti. Rakibine seri boyunca direnç gösteremeyen NA temsilcisi turnuvaya erken veda etti.

2021 Dünya Şampiyonası Yarı Final

2021 Dünya Şampiyonası Çeyrek Final Sonuçları

  • EDG  3 — 2  RNG
  • Hanwha Life  0 — 3  T1
  • GEN  3 — 0  Cloud9
  • Mad Lions  0 — 3  DWG KIA

Alınan bu sonuçlarla birlikte Dünya Şampiyonası’nda yarı finale çıkan ekipler ve karşılaşmaların tarihleri de belli oldu. Dünya Şampiyonası Yarı Final’de mücadele edecek olan LCK  takımlarından üç tanesi yarı finale çıktı. Çin bölgesindeyse sadece Edward Gaming bir üst tura çıktı.

2021 Dünya Şampiyonası Yarı Final Eşleştirmeleri

  • T1 vs Damwon KIA — 30 Ekim Cumartesi / 15:00
  • GEN vs Edward Gaming — 31 Ekim Pazar / 15:00

LCK 2021 Yaz Mevsimi Final karşılaşmasında T1 ekibi ile Damwon karşı karşıya gelmişti. Ekipler Dünya Şampiyonası yarı finalinde de kozlarını paylaşacak. Çin bölgesi ekibi Edward Gaming ise GEN ekibi de yarı finalde karşı karşıya gelecek.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol