2016′ nın En İyi 15 Fragmanı

Arkamızda bırakmaya hazırlandığımız 2016' nın en beğendiğimiz fragmanları sizlerle paylaşıyoruz.

2016′ nın En İyi 15 Fragmanı

İyisiyle kötüsüyle, genelde kötüsüyle ama oyun dünyası olarak ta iyisiyle bir yılı geride bıraktık. Yarın gece yeni bir yıla giriyoruz ve bu yılı kesinlikle arkamızda bıraktığımız için pişman olmayacağız. Öncelikle, herkese mutlu ve huzur dolu bir 2017 diliyorum. Ülkemiz ve dünya adına iyiye giden bir düzen temenni ediyoruz. 

2016 evet kötü bir yıldı ama oyun alemi için de çok dolu bir yıldı. Oyunlarda yeni bir yapı taşını geçtik. Yeni motorlar, o motorlarla çok daha kaliteli oyunlar çıktı. Çıkmayan oyunlarda 2017′ de çıkacak. Bugün bu makelemizde sizlere, geride bırakmaya hazırlandığımız 2016 yılında en çok beğendiğimiz oyun videolarını paylaşacağız. Bu oyunların bazıları çıktı ve şu anda oynuyoruz, bazıları ise 2017 yılına damgasını vurmak için bekliyorlar. İyi mi olurlar kötü mü olurlar bilinmez ancak bu fragmanlar gerçekten de yayınlandığı tarihte bizi etkilemeyi başardı. 

Karşınızda 2016 yılında en başarılı bulduğumuz 15 oyun videolar;

15 -) Spider-Man – E3 2016 Fragmanı

Spider-Man oyunları genel olarak güzel olmaz. Daha önce çok fazla çeşidini gördük ve her seferinde durum böyleydi. Ancak E3 2016′ da yayınlanan yeni Spider-Man oyun fragmanı bizi çok etkiledi. Fragmanın kalitesinde çıkarsa çok seveceğimiz bir oyun olacaktır.
14 -) Farming Simulator 17 – E3 2016 Fragmanı

E3 genel olarak çok nimetli bir etkinlik oldu. Birçok yeni oyun duyuruldu beklenen birçok oyunun videosu yayınlandı. Benim gibi simülasyon oyunlarını seviyorsanız Farming Simulator 17′ nin videosuna bayılmışsınızdır. Gerek müziği olsun, gerek grafik kalitesi olsun çok iddialı bir fragman ile karşımıza çıkan Farming Simulator yayınlandığı zamanda oyuncular tarafından çok beğenildi.  25 Ekim 2016′ da yayınlanan oyun, yayınlandığı ilk zamanlar PC’ de en çok satılan oyunlar listesine bile girmeyi başardı.
13 -) The Technomancer – E3 2016 Fragmanı

The Technomancer, E3′ e beklenmeyen bir şekilde damgasını vurdu. Açıkçası ben bu kadar güzel bir video beklemiyordum. Ancak, oyun fragmanda beni çok etkiledi. Başarılı sayılabilecek bir oyun olmakla birlikte çıktığında çok fazla olmasa da eleştiri aldı.
Devam etmek için 2. sayfaya geçiş yapabilirsiniz –>

1 Yorum

  1. Avatar of silmarillion11

    silmarillion11

    çok iyilerr

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol