2014’ün En Beğenilen MMO Oyunları

Top 6 Listemize Hoş Geldiniz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
2014’ün En Beğenilen MMO Oyunları

2014 yılının en beğenilen MMO oyunları listemize hoş geldiniz! 2014 yılının sonlarına doğru yaklaşırken en sevdiğimiz ve beğendiğimiz MMO oyunlar listemiz sizlerle!

6) Blade & Soul

Çoğumuzun sevmediği ama Uzak doğu kültürünü oldukça iyi yansıtan bir oyun olarak karşımıza çıkan Blade & Soul NCSoft tarafından yayınlanıyor. Hem İngilizce hem de Almanca dil desteği bulunan bu oyunun türü MMORPG. MMO oyunlar arasında en sevdiğimiz tür olan RPG’yi uzak doğu kültürü ile harmanlamış olan Blade & Soul 2014 yılının en beğenilen oyunları listesine girmeye de hak kazanıyor. En önemlisi ise son zamanlarda yayınlanan MMORPG’lerin tersine 4 ırk ve 6 sınıf bulundurarak çeşitliliği olan bir oyun olarak yayınlandı. Hepimiz fazla seçeneği olmayan oyunlardan biraz uzak duruyoruz. Bunun aslında sebebi çok açık; madem fantezi dünyasının içerisinde bir yolculuğa çıkıyoruz, karakterlerimizi istediğimiz ırk ve sınıfa göre tasarlayabilelim dimi ama?

5) Dragons & Titans

Dragons and Titans Versus Evil tarafından bizlerle buluşturulan bir MMO oyundur. Aslında oyunun türü bir çok tartışmaya da konu olmuştur. Hem MOBA hem de MMORPG türünün özelliklerini içeren bu oyunda 30 ejderha ve 30 ayrı silahla yolculuğunuza devam ediyorsunuz. Klasik Moba özelliklerinden yararlanılarak kuleler harita üzerine yerleştirilmiş. Hem ejderha geliştiriyor hem de strateji yönünüzü geliştirebiliyorsunuz. Aslında fantastik dünyayı yakından takip edenler Moba ve RPG karışımı oyunun tadından yenmeyeceğini de bilirler. Dragons & Titans bir kaç hatası dışında 2014 yılının en ilgi çeken oyunları arasında yer alıyor. Dragons & Titans ilk bakışımıza göz atmak için TIKLAYINIZ

4) Swordsman Online

Arc Games tarafından yayınlanan muhteşem bir MMORP’dir. Tümüyle bir romandan ve diziden uyarlanmış olan Swordsman, oynatırken sizleri eğitiyor da diyebiliriz. Louis Cha tarafından yazılan romanın uyarlaması olarak karşımıza çıkan Swordsman, Uzak doğu dövüş sanatlarını, kültürünü, müziklerini ve daha bir çok ayrıntıyı sizlere sunuyor. Türkçe dil desteği ile oyunculara sunulması ise oldukça önemli bir ayrıntı. Uzak doğu kültürünü ve dövüş sanatlarını öğrenmek isteyenler için hem çok eğlenceli hem de çok eğitici bir oyun.

3)Cubic Castles 

3 boyutlu ve Minecraft’ın kardeşi rolünde olan bu oyun, kendi kalenizi kurup diğerlerinden daha güzel bir dünya yaratmaya çalışmak üzerine kurulu. Özellikle müzikleri ve sesleri muhteşem eğlenceli olan bu oyun içerisinde yetenekleriniz, size özel eşyalarınız ve daha bir çok özelliğiniz de mevcut. Hem daha geniş bir dünyada komşularınızı ziyaret edebiliyorsunuz hem de onlar sizin dünyanızı ziyaret edebiliyor. En güzel ise hiç ölmüyoruz! Ölünce hemencik diriliveriyoruz! 

2) At Zarını Kur Şehrini

At Zarını Kur Şehrini Joygame tarafından yayınlanan, Türkçe dil desteği bizlere sunulan bir MMOSG’dir. Monopoly hayranlarını kısa sürede toplayan oyunda online Monopoly oynama keyfini kıyasıya çıkarabiliyorsunuz. Joygame’in diğer oyunlarından çok çok farklı olarak karşımıza çıkmış olan At Zarını Kur Şehrini hem eğlenceli karakterleri hem de müzikleriyle 2014 yılında en çok beğeni kazanmış oyunları arasına girmeyi başardı. 3 ayrı kart seviyesinin ve zar çeşitliliği gibi özelliklerinin de yer alması sizi sıkıcı Monopoly havasından çıkarıp eğlenceli bir MMO oyun dünyasına sokmayı başarıyor.

1)Hearthstone: Heroes of Warcraft

World of Warcraft’ın yayıncısı Blizzard tarafından bizlere sunulmuş bu muhteşem kart oyunu neredeyse 2014 yılının en iyi MMO oyunu diyebiliriz. MMO dünyasına hızlı bir giriş yapan Hearthstone dereceli maçlara, normal maçlara katılabileceğiniz muhteşem bir kart oyunu. PvP özelliği oldukça iyi dizayn edilmiş oyunda ilk göze çarpan grafikleri. Grafiksel açıdan bakıldığında kartların dizaynı, konsept muazzam güzellikte diyebiliriz. World of Warcraft’ı oynamadan Hearthstone oynayamam diye bir durum yok; ücretsiz olarak hesap açtığınızda oyunu öğrenmeniz ve kartları tanıyabilmeniz için karşınıza öğretici bölüm çıkıyor. Yalnız unutmadan söyleyelim oyunda Türkçe dil desteği henüz yok, bu yüzden biraz kullanılan dile hakim olmaya çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol