198X Nintendo Switch Platformuna Geldi!

198X Nintendo Switch platformu oyuncularının beğenisine sunuldu.

Haziran 2019’da konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan 198X aylar sonra Nintendo Switch platformuna gelme kararı aldı. Hi-Bit Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım şuanda Switch platformunda oynanabiliyor.

Bilgisayar platformu oyuncuları tarafıandan Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen 198X piksek grafikleri ile hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oldukça beğenilmişti. Geçtiğimiz aylarda Switch platformuna da geleceği belli olan yapım nihayet lansmana çıktı. Steam’de 18.50 TL olan yapım, Nintendo eShop üzerinde 9.99 dolar fiyat etiketine sahip.

Aksiyon ve arcade oyunu olarak Switch kullanıcılarına sunulan 198X, tek oyunculu bir oynanışa sahip. Switch platformunda 470 MB dosya boyutuna sahip olan oyun 8-4 tarafından oyuncuların beğenisine sunuldu. Bilgisayar platformunda aldığı tüm güncellemeler ile Switch’e gelen oyun çeşitli aksiyon ve gerilim sahneleri ile oyuncuları sürükleyici bir dünyaya götürecek.

Oyunun Steam sayfasında 2 saatlik bir oynanışın yer aldığı belirtilirken Switch platformunda ise herhangi bir oynanış süresi belirtilmiyor.

198X Nintendo Switch platformunda 9.99 dolar gibi cazip bir fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol