1907 Fenerbahçe Espor’un Maçı Yarın Başlıyor!

Ön eleme turlarını başarı ile tamamlayan 1907 Fenerbahçe Espor, dünyanın en iyi 16 takımı arasına girmeyi başardı. Temsilcimizin zorlu maçları yarın başlıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

1907 Fenerbahçe Espor, League of Legends Türkiye Şampiyonu olarak Çin’de düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonasına adını yazdırmıştı.

blank

Temsilcimiz birinci ön eleme turunda D grubuna düşmüştü. Rampage ve Hong Kong Attitude ile eşleşen temsilcimiz rakipleri karşısında aldığı galibiyetlerle grubunu lider olarak tamamladı. İkinci öne eleme turunda Team One ile eşleşen temsilcimiz, 5 serilik maçta rakibini 3 – 1 mağlup ederek dünyanın en iyi 16 takımı arasına katılmayı başardı.

Temsilcimiz ilk maçı yarın saat 10:30’da Royal Never Give Up ile yapacak. Temsilcimizin birbirinden zorlu maçlarının fikstürü de belli oldu. Dünyanın en iyi 16 takımı arasına adını yazdıran 1907 Fenerbahçe Espor, G2 Esports ve Samsung Galaxy ile rekabet dolu maçlar içerisine girecek.

blank

Temsilcimizin maç tarihleri şöyle:

5 Ekim Saat 10:30 – Royal Never Give Up vs 1907 Fenerbahçe Espor

7 Ekim Saat 12:00 – G2 Esports vs 1907 Fenerbahçe Espor

8 Ekim Saat 14:00 – 1907 Fenerbahçe Espor vs Samsung Galaxy

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol