Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

105 TL Değerindeki Lorelai GOG’da Ücretsiz Oldu!

Psikolojik korku ve macera serisinin son yapımı olan 105 TL değerindeki Lorelai GOG'da ücretsiz oldu. Fırsatı kaçırmayın.

Lorelai isimli psikolojik korku oyunu GOG’da ücretsiz oldu. Türkçe dil desteği sunan ve Steam’de 105 TL değerinde olan bu macera oyunu, birçok eleştirmenden ve oyuncudan tam puan almayı başardı. Genç bir kızın hikayesini işleyen bu oyunda; macera ve korku unsurlarını bir arada deneyimleyeceksiniz. İçerisinde yer alan tercihli diyaloglar sayesinde de çok yaratıcı bir oyun deneyimi sizleri bekliyor olacak.

Normalde ‘Devil Came Through Here Trilogy‘ paketi ile bir üçleme olan oyun serisinin son oyunu olan bu yapımın önceki oyunları ise The Cat Lady ve Downfall ancak bu oyunu deneyimlemek için onları oynamanıza gerek yok. Tabii ki o oyunları da oynarsanız hikaye sizin için çok daha büyük anlam kazanacaktır ancak yine de kısa bir korku macera deneyimi için direkt üçüncü oyuna dalabilirsiniz.

Lorelai GOG’da Ücretsiz

Lorelai GOG'da Ücretsiz

İlgi çekici bir ana karakter, ortalama bir hikaye ve alıştığımız oynanış mekanikleriyle Lorelai Rem Michalski’nin ortaya koyduğu güzel bir eseri ücretsiz olarak deneyimlemek gerçekten güzel. Diğer iki oyuna nazaran görsel anlamda daha farklı ve bana göre daha iyi bir grafik tercih edildiğinin de altını çizelim. Serinin diğer oyunlarını oynadıysanız aynı döngünün var olduğunu söyleyebiliriz.

Ölümle çeşitli şekillerde burun buruna gelen Lorelai, amacına ulaşabilmek adına tüm acılara rağmen hedeflerine ulaşmak için ilerlemeye devam ediyor. Amacınız doğrultusunda alacağınız kararlar ile görece olumlu veya olumsuz sonları alıyorsunuz. Hikaye serinin diğer oyunlarında olduğu gibi devam etmekte şuan, yapımcı R.Michalski’nin dün paylaştığı yazısında da değindiği üzere 3 yıllık büyük bir emeğin eseri olduğu çok aşikar, yapıma ruhuyla dokunmuş adeta.

Psikolojik korku oyununu GOG‘da ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklediğinizde oyun sonsuza kadar sizin olacak. Oyunun üç gün boyunca ücretsiz olduğunu ve 23 Mart’ta kampanyanın sona ereceğini de belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.