Zula

MMOFPS
Takip Et
8

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Zula’da Artık Ekipmanlar Oyun İçi Kazanılan Para İle Satın Alınabilecek!

Zula'da ekonomik değişiklikler yapıldı.

Ülkemizin ilk ve tek MMOFPS oyunu olan Zula oyuncuların yüzünü güldüren etkinlikler ve espor turnuvaları ile ödüller dağıtmaya devam ediyor.

2014 yılından bu yana dünya çapında bir MMOFPS deneyimi sunan Zula geniş kitlelere ulaşmaya da devam ediyor. Günden güne daha büyük bir ilgi görmeye devam eden Zula oyun içi ekonomisinde önemli bir değişikliğe gittiğini duyurdu. Yapılan ekonomik değişiklik ile oyuncular artık market üzerindeki tüm ekipmanları ‘Zula Altın’ ve oyun içerisinde kazanılan ‘Zula Parası’ ile satın alabilecekler.

InGame Group bünyesinde yer alan MadByte Games tarafından geliştirilerek, Lokum Games tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu üzerinde yapılan bu değişiklik ile oyuncular tüm silah ve ekstraları artık Zula Parası ile satın alabilecekler. Ayrıca oyuncular gerçek para karşılığında aldıkları Zula Altın ile de diledikleri ürünleri satın alabilecekler.

Tüm dünyada 22 milyon oyuncu tarafından oynanan yapım yapılan değişiklik ile oyuncular arasındaki rekabeti de üst sıralara çıkarmayı hedefliyor. Ülkemizin önemli yerlerini harita olarak oyunculara sunan yapım, bayramlarda da haritaları Türk bayrakları ile donatarak beğenileri topluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol