Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Zoria: Age of Shattering’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tiny Trinket Games tarafından geliştirilen izometrik RPG oyunu Zoria: Age of Shattering'in çıkış tarihini öğrendik. Dinamik sıra tabanlı bir dövüş sistemi etrafında dönen oyun, önümüzdeki yılın Mart ayı başlarında çıkacak.

Yayıncısı Anshar Studios olan Zoria: Age of Shattering‘in yeni çıkış tarihini öğrendik. Üç kişilik minik bir stüdyo olan Tiny Trinket Games tarafından geliştirilen izometrik RPG oyunu, 7 Mart 2024’te yalnızca Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak. Romanya merkezli stüdyo, ilk olarak Kickstar kampanyası ile bu tutku projesini fonladı ve Anshar Studios’un da desteğiyle oyunlarını tamamladı.

Oldukça mütevazı bir geliştirme ekibine rağmen Zoria: Age of Shattering’in yaklaşık 30 saat sürecek dolu dolu bir RPG deneyimi sunacak. Ekip, RPG türünün ustası olan Larian Studios‘tan ilham aldığını belirtti. Çıkış tarihi belli olan oyunun fiyatı da ortaya çıktı. Oyun 24,99 USD olacak ancak MENA bölgesine özel bir fiyatlandırma yapılıp yapılmayacağı şimdilik belli değil.

Zoria: Age of Shattering Neler Sunacak?

Zoria: Age of Shattering'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Zoria: Age of Shattering, üç boyutlu da olsa klasik izometrik RPG’lerin temsilcisi olacak ve tek oyunculu bir deneyim sunacak. Oyun boyunca deneyimle geliştireceğimiz en fazla dört karakterden oluşan bir parti oluşturacağız. Oyun, “sürekli değişen ortam” nedeniyle “dinamik” karaktere sahip sıra tabanlı bir dövüş sistemi ile karşımıza çıkacak.

Oyunda yarı hayatta kalma unsurları da yer alacak. Gelecek savaşlarda şansımızı artırmak için dinleneceğimiz ve kaynaklarımızı yenileyeceğimiz bir kamp kuracağız. Dahası, oyuncuların ana üs kampı da ellerinde olacak ve onun durumuyla bizim ilgilenmemiz gerekecek. Planın ana hedefi, hayaletler ve diğer canavarlar biçimindeki kötü güçlerin istila ettiği Zoria topraklarını kurtarmak olacak.

Yoldaşlarımızın belirli becerilerini seçerek bazı görev ve alanların kilidini açacağız. Partide olmayan yoldaşlarımızı otonom görevlere gönderebileceğiz, bu da bize deneyim puanı kazandıracak. Age of Shattering, yayınlandığı gün GOG, Steam ve Epic Games Store’da satışa sunulacak. Merak ediyorsanız, oyunun demosunun hala mevcut olduğunu size bildirmek isterim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.