Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Zack Snyder İmzalı Rebel Moon’dan Yeni Fragman

Zack Snyder'ın Sinematik Evreni'nin bir başlangıcı olacak olan Rebel Moon için yeni bir fragman yayımlandı.

Netflix, Zack Snyder’ın yönettiği ve Star Wars’a rakip olması beklenen bilim kurgu destanın başlangıcı olacak olan Rebel Moon – Part One: A Child of Fire için yeni bir fragman yayımladı. Aşağıdan Türkçe altyazı ile izleyebileceğiniz fragmandan gördüğümüz üzere, saldırgan Imperium ordusunun barışçıl bir gezegene vardığını görüyoruz.

Sofia Boutella‘nın canlandırdığı Kora, karşılık vermekten başka çareleri olmadığını fark ediyor ve onun yardım etmek için isyancılardan oluşan bir ekip oluşturduğunu görüyoruz. Heyecan dolu anlara sahne olan fragman, beklentileri bir hayli yükseltiyor. Videonun altına gelen yorumlara göz attığımızda ise çoğunluğun bir hayli heyecanlı ve beklenti içerisinde olduğunu da söyleyebiliriz.

Rebel Moon İki Bölüme Ayrılacak

Rebel Moon Iki Bolume Ayrilacak

Bilim kurgu filmi iki bölüm olarak yayımlanacak ve her iki film içinden de sahneler yer alan bir fragman yayımlandı. Bu ise tamamen Rebel Moon Bölüm 1: A Child of Fire’a odaklanan ilk fragman olarak yayımlandı. İlk film 2 saat 13 dakika sürecek ve daha sonra yayımlanacak olan yönetmen kurgusu bölümü ise 3 saate yakın sürecek. Yönetmen kurgusu, sınırlı sayıda sinemada gösterime girecek ancak listede Türkiye yok.

Zack Snyder Sinematik Evreni‘ni başlatması beklenen filmin kadrosunda Boutella’nın yanı sıra Ed Skrein, Fra Fee, Charlie Hunnam, Corey Stoll, Djimon Hounsou, Cary Elwes, Jena Malone, Doona Bae ve Ray Fisher yer alıyor. Bilim kurgu destanının ilk bölümü 22 Aralık 2023‘te Netflix’te yayımlanacak ve ikinci bölüm olan The Scargiver ise 19 Nisan 2024‘te yine Netflix’te vizyona girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.