Yüzüklerin Efendisi’nin MMO Oyunu İçin Amazon, Art Style İş Başvurusu Açtı

Amazon Games Studios, yeni bir iş alanı verdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Amazon Game Studios, bir sanatçı için web sitesinde bir iş listesi yayınladı ve iş listesinin yaklaşmakta olan Yüzüklerin Efendisinin MMO oyunu için bazı etkileri var. İş listesinde yeni projeleri için kıdemli karakter sanatçısı aradıklarını belirtti.

blank

Oyuncular bir sonraki Yüzüklerin Efendisi oyununun çıkmasını beklerken, büyük olasılıkla Ocak ayında şımartılmış yeni Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyunu olacak ancak bu tabi ki bir öngörü. Amazon Game Studios LotR MMO’ları için bir takım kuruyor. Ve Senior Character Artist reklamının yaklaşan oyun hakkında bazı ilginç etkileri var.

Amazon Game Studios, geliştirmenin başlangıç aşamalarında ücretsiz olarak çıkaracağı bir Yüzüklerin Efendisi MMO‘suna sahip. Bu proje hakkında çok fazla şey bilinmemekle birlikte, Orta Dünya ortamını seven oyuncular, buradaki haberleri yakından takip ediyor.

Bir iş listesinde, Amazon bazı özel becerilere sahip Yüzüklerin Efendisi Kıdemli Karakter Sanatçısı arıyor. Amazon, “oyunumuz için önümüzde gelen oyun ve filmlerden” bir bakışta farklı “bir sanat tarzı aradığını belirtti. Yeni bir şeyler yapmamıza yardımcı olmak için cesur ve sanatsal becerilere sahip bir sanatçıya ihtiyacımız var. İş tanımı “büyüleyici kahramanlar, rahatsız edici düşmanlar ve nefes kesici sinematik karakterler” olarak iş ilanına tanım olarak yazılmış.

Bütün bunlar LotR hayranları açıkcası bu haberle heyecanlanmışa benziyorlar. İlginç yeni kahramanlar, kötü adamlar ve daha önce kimsenin görmediği bir sanat tarzı olan bir MMO’ya sahip olmak? Evet lütfen! Amazon bir LotR MMO yaptığını açıkladığında birçok hayran endişelenmiş olsa da, bu beklentiyi çok daha ilginç hale getiriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol