Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu Rise to War’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu The Lord of the Rings: Rise to War, 23 Eylül’de çıkış yapacak. Detaylar haberimizde.

LOTR hayranlarının merakla bekledikleri Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu için çıkış tarihi belli oldu. Blizzard ile Diablo Immortal mobil oyunu üzerinde çalışan Çinli şirket NetEase Games ve Warner Bros. Interactive Entertainment ortaklığında geliştirilen The Lord of the Rings Rise to War, 23 Eylül’de Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Güneydoğu Asya pazarlarında piyasaya sürülecek.

Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu, Filmden Tanınan Karakterlere Sahip Olacak

yüzüklerin efendisi mobil oyunu

JRR Tolkien’in kitaplarına ve Peter Jackson’ın filmlerine dayanan lisanslı bir mobil strateji oyunu olan Rise to War, etkileyici bir görselliğe sahip olacak. Oyunda Tek Yüzük’ü ararken, ordular kuracak ve bölgenizi genişletmeye çalışacaksınız.

Orta Dünya’nın Üçüncü Çağı’nda geçen Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu, Aragorn ve Elrond gibi üçlemeden tanınan bazı ünlü karakterleri içeriyor. İyi ya da kötü olmayı, Fellowships veya Warbands’in yanında yer almayı seçebileceksiniz.

The Lord of the Rings Rise to War, 23 Eylül’de Çıkış Yapacak

The Lord of the Rings Rise to War çıkış tarihi

Oyundaki zaman mevsimlere bölünmüş durumda. Sezon sonunda, dört düşman grubu dağıtan ve Dol Guldur‘u işgal eden taraf kazanıyor. YouTube kanalı Techzamazing‘in paylaştığı aşağıdaki video, Yüzüklerin Efendisi mobil oyunundan ne bekleyeceğinize iyi bir bakış sunuyor.

Bölgenizi genişletmek için savaştığınız karo tabanlı bir harita tasarımı var. Her zaferde yeni bir toprak kazanacak, her yenilgide ise toprak kaybedeceksiniz. Oyun, düşmanı yenmek için birimlerinizi ve komutanınızı konumlandırma açısından Total War serisini andırıyor.

Oynaması ücretsiz The Lord of the Rings Rise to War, 23 Eylül’de Android ve iOS için çıkış yapacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol