Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Fragmanı Yayınlandı

Amazon Prime Video, Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinin çok merak edilen resmi fragmanını yayınladı.

Amazon Prime Video’nun Yüzüklerin Efendisi dizisi Güç Yüzükleri, resmi fragmanı ile karşımıza çıktı. HBO’nun efsanevi serisi Game of Thrones kadar büyük olan proje, uzun bir süredir yapım aşamasındaydı. Çetin bir yarışın ardından JRR Tolkien’in ikonik romanının dizi haklarını satın alan Amazon, şimdiye kadar yapılmış en pahalı televizyon dizisini izleyicilere takdim etmeye hazırlanıyor.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri fragmanı, merakla beklenen seriye büyüleyici bir bakış sunuyor. Peter Jackson’ın üçlemesinden binlerce yıl önce geçen seri, Orta Dünya’nın İkinci Çağı‘nı konu alacak. Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisi, hem hikaye hem de görsel efektleri ile LOTR hayranlarına muhteşem bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Dizi, Üçlemeden Binlerce Yıl Öncesini Anlatacak

yüzüklerin efendisi güç yüzükleri fragmanı

Dizi hakkında halen pek çok gizem olmakla birlikte, serinin Sauron‘un ilk iktidar yükselişini ve muhtemelen ilk yenilgisini konu alacağı biliniyor, ancak aradaki zamanda neler yaşanacağı büyük bir merak uyandırıyor. Yüzüklerin Efendisi dizi fragmanı, Orta Dünya’da bir Elf soylusu olan Galadriel‘in “Dünyanın çok genç olduğu bir zaman vardı, gün doğumu olmamıştı” sözleriyle başlıyor.

Videoda, Elfleri, Cüceleri, İnsanları ve Hobbitlerin üç ırkından biri olan Harfootları görüyoruz. Harfootlardan biri “Güvendeyiz” dese de, fragmanın devamında genç Galadriel’in gördüğü karamsar vizyonlar yer alıyor. Sauron’a karşı verilecek savaş hakkında olan bu vizyon, Orta Dünya’nın karşı karşıya olduğu büyük tehdidin kaynağını gözler önüne seriyor.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri, 2 Eylül’de Yayında

amazon yüzüklerin efendisi dizisi

İlk Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri fragmanı gibi, bu yeni klip de Prime Video dizisinin destansı boyutunu gözler önüne seriyor, ancak daha da önemlisi, hikayeye biraz daha derinlemesine giriyor ve izleyicilere Tolkien’in dünyasına geri döndüklerinde neler bekleyebilecekleri hakkında bir fikir veriyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisi The Lord of the Rings The Rings of Power, 2 Eylül’de Prime Video’da yayınlanacak. Bölümler, haftalık olarak platforma eklenecek. LOTR evrenine nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Yüzüklerin Efendisi izleme sırası hakkındaki rehberimize göz atabilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri The Rings of Power fragmanı ile başbaşa bırakalım. Keyifli seyirler!

Yüzüklerin Efendisi Dizi Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.