Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yüzüklerin Efendisi Anime Filminin Ayrıntıları Açıklandı

Yapım şirketi Warner Bros., güncel projesi olan Yüzüklerin efendisi anime filmi The War of the Rohirrim hakkında detaylar paylaştı. 2024'te çıkacak olan film, Peter Jackson'ın filmlerinden 183 yıl önceyi anlatacak.

Warner Bros., yaklaşan Yüzüklerin Efendisi anime filmi The War of the Rohirrim hakkında birkaç bilgi paylaştı. Filmin ilk konsept sanatını ortaya koyan ve oyuncu kadrosunu doğrulayan yeni bilgilerin yanında birkaç detay daha açıklandı. Brian Cox, Rohan Kralı Helm Hammerhand olarak filmde yer alacak. Kenji Kamiyama’nın yönettiği film, Deadline’a göre Peter Jackson’ın film serisindeki olaylardan 183 yıl önce geçiyor.

Konu ile ilgili şunlar söylendi: Babasının ölümünün intikamını almak isteyen zeki ve acımasız Dunlending lordu Wulf’un ani saldırısı, Helm ve halkını oldukça tehlikeli bir duruma sokacak. Kral ve halk, güçlü kalelerine bir savunma yapmak zorunda olacak. Gaia Wise, Hammerhand’in direnişe liderlik eden kızı Hera’yı oynayacak. Luke Pasqualino Wulf’u seslendirecek ve Jackson’ın film dizisinde Eowyn olarak rol alan Miranda Otto, animede yine aynı karakteri oynayacak.

Yüzüklerin Efendisi Anime Filmi 2024’te Çıkacak

Yüzüklerin Efendisi

Seslendirme kadrosunda ayrıca Lorraine Ashbourne ve Shaun Dooley gibi tanıdık isimler yer alıyor. Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi filmlerinin arkasındaki Oscar ödüllü yapımcı Philippa Boyens, The War of the Rohirrim’in baş yapımcısı olarak görev alıyor. Orijinal film serisinde çalışmış olan Alan Lee, Richard Taylor ve John Howe de yeni animede görev alacak.

The War of the Rohirrim, 12 Nisan 2024‘te sinemalarda gösterime girecek. Amazon’un merakla beklenen Rings of Power TV dizisi ise 2 Eylül’de Prime Video’da çıkacak. 2024 şu an bakıldığında oldukça uzak bir tarih gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.