Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL, iOS ve Android’de Ön Kayıta Açıldı

Konami, yeni mobil oyunu Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL‘in iOS ve Android üzerinden ön kayıta açıldığını duyurdu.

Yu-Gi-Oh! deneyimi çok yakında mobil cihazlara geliyor. Konami tarafından yapılan açıklamada, Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL‘in iOS ve Android üzerinden ön kayıta açıldığı duyuruldu. Dinamik kart savaşlarına sahne olan yeni mobil oyun, aynı anda dört oyuncuya kadar destek verebiliyor.

Tek oyunculu, dört oyuncuya karşı ve dört oyunculu co-op modlarına sahip Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL, ister eski bir Yu-Gi-Oh! fanı olun ister oyuna yeni başlıyor olun, herkes için bir şeyler sunuyor. İkonik manga serisinden 7 farklı karakter oyunda yer alacak.

Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL Ön Kayıtları Başladı

Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL ön kayıt

Yeni becerilerin kilidini açmanıza ve bunları kartlarınıza atamanıza izin veren canavar özelleştirme sistemi, Yenilikçi ve işlevsel ekranlarda Destelerinizi kolayca oluşturma ve özelleştirme imkânı, nefes kesen Summoning sahneleri ve Yu-Gi-Oh! canavarlarının etkileyici 3D modelleri, Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL‘in öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Konami, ön kayıt yaptıran kişi sayısıyla doğru orantılı özel oyun içi ödüller verecek. Ön kayıt döneminin sonunda oyuna 500.000 kullanıcı ön kayıt yaptırmışsa, tüm kullanıcılar oyun çıktığında oyun içindeki Card Gacha’da 10 çekiliş kilidi açacak kadar Mücevher sahibi olacak. Oynaması ücretsiz Yu-Gi-Oh! mobil oyunu yakında App Store ve Google Play Store’da olacak. Ön kayıt ve detaylı bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.