YouTube Premium Kullanıcılarına Stadia Üyeliği Hediye Ediliyor

Bazı YouTube Premium kullanıcılarına Google Stadia aboneliği hediye edilmeye başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Google’ın bulut tabanlı oyun akış servisi olan Google Stadia aboneliği bazı YouTube Premium kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. 

blank

Google’ın geçtiğimiz yıla damga vuran yeni ürünü Google Stadia servisi ile birlikte kullanıcılar sadece bir oyun kumandası ile istedikleri yerden istedikleri cihazdan AAA kalitesindeki grafiklere sahip oyunları oynayabilecekti. Pek çok oyuncuyu heyecanlandıran Google’ın bu Google Stadia servisi çıkışının ardından ne yazık ki bekleneni gerçekleştiremedi. Stadia kütüphanesine söz verdiği oyunları eklemeyemeyen Google, Stadia servisine yeni kullanıcılar çekebilmek adına yeni pazarlama yolları deniyor. 

Google bu doğrultuda, YouTube Premium aboneliği olan bazı kullanıcılara ücretsiz olarak Google Stadia aboneliği vermeye başladı. Google Stadia için verilen bu abonelik ile birlikte kullanıcılar, Google’ın bulut tabanlı oyun akış servisi olan Stadia’yı üç ay süre ile ücretsiz olarak test edebiliyor. Google’ın ücretsiz Google Stadia aboneliği verdiği YouTube Premium abonelerini ise nasıl seçtiği şimdilik bilinmiyor. 

Stadia servisi farklı abonelik paketleri ile birlikte kullanıcılar tarafından satın alınabiliyor. Oyuncular 129 dolar değerindeki Google Stadia kontrolcüsü ile Google Stadia Premium aboneliğinin sahibi olabiliyor. Bu üyelikle birlikte 4K çözünürlükte 60 FPS oyun oynayabiliyor. Servisin ülkemizde ne zaman kullanıma sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol