Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

YouTube Müzik’e Rekabeti Kızıştıracak Özellikler Eklendi

Günümüzde müzik yayın programları, en yeni hitleri dinlemenin en popüler yollarından biri haline geldi. YouTube Müzik'te kesinlikle onlardan bir tanesi oldu.

Müzik programlarının uygun abonelik hizmetleriyle artık korsan müzik tamamen hayatımızdan çıktı. YouTube Müzik‘te kütüphanesi en geniş ve en tanınan uygulanmalardan bir tanesi oldu.

Her bir müzik yayın platformu kendi benzersiz tekliflerine sahip olma eğiliminde ve biz de önceliklerimize göre birine veya bir kaçına abone oluyoruz. YouTube Müzik, kesinlikle en iyi seçimlerden bir tanesi. Bunun nedeni, geniş bir özel parça kütüphanesi sunması. Özellikle lisanslı olmayan cover parçalar sunması en önemli özelliği. Bugün ise uygulamaya rakipleriyle arasında farkı kapatacak önemli özellikler geldi.

YouTube Müzik’e Family Mix Özelliği Eklendi

YouTube Müzik
Premium web kullanıcıları artık ses ve video modları arasında geçiş yapabilecek.

Google, Şubat ve Mart aylarında YouTube Müzik’te yapılan en yeni özelliklerin ve ince ayarların bir listesini yayınladı. Bunlardan ilki, çalma listelerinde sanatçı çeşitliliğini artırmak için radyo özelliği için rafine bir algoritma olarak tanıtıldı. Radyo iyileştirmelerinin yanı sıra uygulama artık Spotify Family Mix benzeri bir Aile özelliği getirdi.

Buna ek olarak, Wear OS’da YouTube Müzik artık indirdiğiniz müzikleri karıştırabilecek. Bu değişiklikten önce, kullanıcılar sıralı oynatma ve oynatma listesi karıştırma işlemleriyle sınırlıydı. Son olarak, Premium web kullanıcıları artık belirli bir parçayı dinlerken ses ve video modları arasında geçiş yapabilecek. Bu özellik bir süredir iOS ve Android’de mevcuttu. Bu değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Google’ın destek sayfasına göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.