YouTube Music Artık Şarkı Sözlerini Gösteriyor

Şarkı sözü gösterme özelliği YouTube Music uygulamasında.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

YouTube’un müzik servisi olan YouTube Music serisine şarkı sözleri özelliği geldi. Şarkı sözleri artık YouTube Müzik’in iOS ve Android uygulamasında gözüküyor. 

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına yeni özellikleri kullanıma sunmaya devam eden YouTube Music servisine eklenen son özellik ise şarkı sözleri özelliği oldu. YouTube Music’in kısa bir süre önce bazı kullanıcılarla birlikte test ettiği şarkı sözleri özelliği artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. YouTube Music’in şarkı sözleri özelliğini kullanmak isteyen kullanıcılar müzik oynatılırken ekranda yer alan “i” butonuna tıklayarak şarkı sözlerine erişebilecek. 

YouTube’un şarkı sözleri gösterimi şimdilik Apple Music kadar kullanışlı değil. YouTube Music’e eklenen şarkı sözleri özelliği ayrıca Spotify tarafından da bir süredir test ediliyor. Spotify!a eklenecek şarkı sözleri özelliğinin nasıl kullanılacağı şimdilik bilinmiyor olsa da YouTube Music’e eklenen şarkı sözleri özelliği çok sade görünüyor. 

YouTube Music’e gelen şarkı sözleri özelliği şimdilik sadece YouTube Music uygulamalarında kullanılabiliyor. YouTube Music’in web oynatıcısı şimdilik şarkı sözleri özelliğini desteklemiyor. YouTube Music’in bu özelliğinin kısa süre içerisinde web oynatıcısına da eklenmesi bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol