Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

YouTube, Dizi ve Film Yayın Platformlarını Tek Çatıda Topluyor!

YouTube, Primetime Channels isimli yeni özelliği ile birçok ücretli yayın platformunu tek çatı altında toplayacağını duyurdu.

YouTube, Primetime Channels adlı yeni bir özellikle ana uygulamasına premium yayın hizmetlerini getirdiğini duyurdu. En sevdiğiniz içerik oluşturucuların videolarının yanı sıra Showtime, Starz, Paramount Plus ve AMC Plus gibi dizi, film ve spor yayınlarını artık direkt olarak uygulama üzerinden izleyebileceksiniz.

Şimdilik yalnızca ABD’de bulunan özelliğe, bugünden itibaren Filmler ve TV bölümünün Primetime Channels kısmından ulaşılabilecek. Daha fazlası yolda olmak üzere, anında abone olabileceğiniz 30’dan fazla hizmet şimdiden mevcut. NBA League Pass, yakında kullanıma sunulacak olan yayın hizmetlerinden bir tanesi olarak şimdiden duyuruldu.

YouTube Primetime Channels Nedir?

YouTube

Primetime Channels ana sayfalarında diziler ve filmlerin yanı sıra fragmanlar, oyuncu röportajları ve sahne arkası görüntüleri yer alacak. Ana YouTube arama paneli aracılığıyla kanallardan film ve dizi arayabileceksiniz. The Verge’in belirttiği gibi, kaydolduğunuz bir hizmette bir film veya dizi varsa, yeşil bir “şimdi izle” simgesi göreceksiniz. Ücretli içeriklerde ise, “izlemek için öde” ifadesi görünecek.

YouTube önerileriniz, Primetime Kanallarından filmler ve dizilerini de içerecek. Bu nedenle, ilgilendiğiniz bir şey için bir fragman ararsanız ve dizi veya film abone olduğunuz bir kanalda mevcutsa, hemen izlemeye başlamanıza yardımcı olmak için önerileriniz arasında görünebilecek. Bir filmi veya bölümü beğenip beğenmeyebilecek ve yorum bırakabileceksiniz ancak Primetime Channels içeriklerinin izlenme sayıları görünmeyecek.

YouTube, Netflix, Hulu ve HBO Max’in sunduğu hizmetlere kıyasla daha iyi rekabet etmesine yardımcı olmak için tüm yayın ihtiyaçlarınız için açıkça bir merkez olmaya çalışıyor. Primetime Channels daha fazla özellik ile birlikte izlemeniz için daha fazla şey getirmeyi amaçlıyor. Şirket, ayrıca özelliği Türkiye dahil tüm ülkelere açacağını da belirtti.

Primetime Channels’ın en azından şimdilik sunmadığı bir şey canlı yayın diyebiliriz. Bunun için yine de YouTube TV’yi kullanmanız gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.