Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

You 4. Sezondan Merak Uyandıran Fotoğraflar

Netflix'in sevilen gerilim dizisi You, 4. sezon görselleriyle hayranlarını heyecanlandırdı. Dizinin 4. sezonu Şubat ve Mart 2023'te iki parça halinde yayınlanacak.

Netflix, You 4. sezon için yeni ve heyecan verici görseller paylaştı. Joe Goldberg’in yepyeni bir kimlikle başka bir yerde hayata başlayacağı 4. sezon, belli ki oldukça heyecanlı geçecek. Son sezonda Joe, başka bir yerde hayata başlama kararı alıp takıntılı olduğu sevgilisinin peşinden Londra’ya gitmeyi düşünmüştü. Yeni sezonda Londra’da yaşayacak olan Joe, Jonathan Moore adında bir profesörün kimliğine sahip olacak.

Profesörümüz, statüsü sebebiyle İngiltere’nin sosyeteleriyle bir araya gelecek. Oyuncu kadrosunun tanıtıldığı bir videoda Joe, “Ben New York’taki sevimli kitapçı, Los Angeles’taki tezgâhtar ya da eşine düşkün bir koca değilim. Artık değilim.” dedi. Londra’ya yerleştikten sonra geçmişi gömebileceğini düşünen Joe, profesör olduğunda içindeki dürtüleri gizleyebilecek mi göreceğiz.

You 4. Sezon’da Profesör Joe’ya Hazır Olun

You 4. Sezon

Joe, açıklama yaptığı videonun devamında: ”Artık akademik kariyerime odaklanacağım ve işimi tamamen profesyonelce yapacağım.” diyor. Siz bu sözlere inanabilirsiniz tabii ama 3 sezon boyunca sürekli cinayet işleyen bir psikopatın sözüne ben kesinlikle inanmıyorum. Ayrıca yeni sezonda takıntı yapılacak kadınlar ve yeni cinayetler bekliyorum.

Netflix, You 4. sezon fotoğraflarının yanı sıra diziye katılacak yeni isimleri de açıkladı. Ed Speelers, Lukas Gage, Amy-Leigh Hickman ve Charlotte Ritchie gibi tanıdık yüzleri yeni sezonda göreceğiz. You 4. sezon 1. kısım 9 Şubat 2023’te yayınlanacak. Dizinin 2. kısmı ise 9 Mart 2023’te yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.