Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yönetmen Roland Emmerich, Space Nation Online’ı Duyurdu

Film yönetmeni, bir canlı aksiyon dizisi ve pek çok Web3 saçmalığını kapsayan daha büyük bir ortak evrenin parçası olarak yakında çıkacak oyununu duyurdu.

Film yönetmeni Roland Emmerich, oyuncuların nefret kustuğu NFT‘ler tarafından desteklenen bir MMO olan Space Nation Online‘ı duyurdu. Independence Day, Stargate ve Moonfall’un yönetmeni kısa süre önce kısa animasyonlar, bir canlı aksiyon dizisi ve pek çok Web3 saçmalığını kapsayan daha büyük bir ortak evrenin parçası olarak yakında çıkacak oyunu için bir de fragman yayınladı.

Bu amaçla, paranızı bir yıldız gemisinin prosedürel olarak oluşturulmuş bir resmine veya başka bir şeye atmak istiyorsanız, “Web3 Space Opera MMO” olarak tanımlanan oyununun NFT’lerini tanımlayan bir sayfa da şimdiden mevcut. Geliştiriciler, NFT tabanlı çerçevenin “birden fazla sorunu çözmek ve gözlem, inceleme ve araştırmamız yoluyla Web3 oyunlarının potansiyelini artırmak amacıyla tasarlandığını” belirtti.

Space Nation Online 2024’te Çıkacak

Space Nation Online

Şimdi iyi habere geçelim. Takas edilemez jetonlara yapılan yoğun eleştirilere rağmen, burada perde arkasında Emmerich’in ötesinde bazı iyi yetenekler olduğunu söylemeliyiz. World of Warcraft’ta çalışan Jerome Wu ve Warframe’den Tony Tang gibi isimler oyunun geliştirilme ekibinde yer aldı. Paylaşılan evren başlığı, Deadline tarafından bildirildiği üzere, daha fazla finansman turu ile birlikte 50 milyon dolardan fazla mali destek aldı.

Geliştirmenin nasıl ilerlediğini görmek istiyorsanız bir ilk bakış videosu bile yayınlandı. Oyuncuları “Telikos Kümesi’nin gizemlerini çözmek için destansı bir yolculuğa” çıkaran Space Nation Online, bu yazın sonlarında bir alfa yapısı çıkarıyor ve 2024 için tam sürümü planlanıyor. Ondan sonra yan oyunlar gelmesi de bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.