Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yılların Klasiği Lollipop Chainsaw Geri Dönüyor!

Orijinal yayıncıya göre kült zombi oyunu Lollipop Chainsaw geri dönecek ancak bunun bir yeniden düzenleme mi yoksa başka bir şey mi olduğu belli değil.

Oyunun baş yapımcısına göre, kült yapımlardan olan zombi aksiyon oyunu Lollipop Chainsaw geri dönüyor. Bu, 10 yıl önce Xbox 360 ve PS3’te piyasaya sürülmesinden bu yana popüler zombi oyununun ilk piyasaya sürülüşü olacak ancak, bu dönüşün ne şekilde olacağı belli değil; hatta bir devam oyunu mu yoksa bir yeniden yapım mı o bile belli değil.

Lollipop Chainsaw 2012’de piyasaya sürüldüğünde, Buffy the Vampire Slayer benzeri korku klasiklerine bir geri dönüş olarak piyasaya çıktı, amigo Juliet Starling’in kurgusal bir California lisesinde ölümsüz ordularıyla savaşırken, erkek arkadaşı Nick’in konuşan bedensiz kafası eşliğinde katliamlar yaratıyordu. Guardians of the Galaxy ve The Suicide Squad‘dan James Gunn, oyunu Masahiro Yuki ile birlikte yazmıştı.

Lollipop Chainsaw Hayranları Mutlu

Lollipop Chainsaw

Lollipop Chainsaw‘ın baş yapımcısı ve yayıncısı Kadokawa Games’in eski CEO’su Yoshimi Yasuda FluffyOtaku_UWU kullanıcısı tarafından Reddit’te görüntülendi, “Lollipop: Chainsaw, Dragami Games tarafından geri döndü” gönderisini Twitter’da yayınladı. Dragami Games, Yasuda’nın Kadokawa Games’ten ayrıldıktan sonra kurduğu yeni şirketi ve bu gönderi, serinin geri dönüşünün en büyük kanıtı.

Yasuda’nın açıklamasına rağmen, Lollipop Chainsaw’ın yönetmeni Goichi Suda’nın (No More Heroes serisinin yapımcısı) ya da yazar James Gunn’ın, daha önce 10. yıl dönümü için kutlama mesajları atmasına rağmen, oyunun geri dönüşünden bahsetmediğini de belirtelim.

Daha fazla geliştirme aşamasına kadar katılımlarını açıklamayı bekleyip beklemedikleri henüz belli değil ancak aşırı stilize edilmiş yönetmenlik ve senaryonun ne kadar iyi karşılandığı göz önüne alındığında, birçok hayran bu oyun için heyecanlı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.