Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Yapımı Savaş Oyununa Steam’de Büyük İlgi!

Yerli bağımsız oyun stüdyosu AIx2 Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Beach Invasion 1944, Steam'de satışa çıktığı gibi 'Yeni ve Popüler' oyunlar listesinin en tepesine yerleşti.

Steam’de yayınlanan Türk yapımı oyunların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ankara merkezli yerli bağımsız oyun stüdyosu AIx2 Games tarafından geliştirilen Beach Invasion 1944, piyasaya sürüldü. İkinci Dünya Savaşı temalı birinci şahıs nişancı oyunu, yüzde 10 lansman indirimiyle 45 liradan satışa çıktı. Yayınlandığı gibi Steam’de Yeni ve Popüler oyunlar listesinin zirvesine yerleşen yapım, şu ana dek oyunculardan genel olarak ‘çok olumlu’ değerlendirmesini aldı.

Daha önce Hangar 13’de Mafia: Definitive Edition’da çalışan AIx2 Games’in kurucusu Alper İşler, yaptığı açıklamada ilk bağımsız oyunlarının yakaladıkları başarıdan dolayı çok sevinçli olduklarını söyledi. Beach Invasion 1944’e olan ilginin beklediklerinin çok ötesinde olduğunu belirten İşler, “Geçtiğimiz cuma ilk bağımsız oyunumuz Beach Invasion 1944 Steam’de satışa çıktı. Oyunumuza olan ilgi beklediğimizin çok ötesinde oldu, çıktığı gibi Steam’de Yeni ve Popüler oyunlar listesinin en tepesine yerleşti ve hala da ilk üçte. Ayrıca genel olarak çok olumlu oyuncu değerlendirmesi aldı. Başarımızın sevincini herkesle paylaşmak istedik” ifadelerini kullandı.

Beach Invasion 1944 Steam’e Etkileyici Bir Giriş Yaptı

Beach Invasion 1944 steam türk oyun

Peki, AIx2 Games ekibi tarafından geliştirilen yerli oyun Beach Invasion 1944 nasıl bir deneyim sunuyor? İkinci Dünya Savaşı’nda geçen oyunda, Nazi saflarında yer alarak Normandiya çıkartmasını püskürtmeye çalışıyoruz. Sahili savunurken MG42 ve Flak88 gibi birçok ikonik silah kullanabiliyoruz. Ayrıca düşman kuvvetlerine karşı bombardıman desteği de isteyebiliyoruz.

Oyun, gittikçe zorlaşan bir yapıya sahip. Saldırı botları, paraşütçüler, tanklar, zırhlı araçlar, bombardıman uçakları, alev silahları ve daha birçoğuyla topyekün üstümüze geliyorlar. Biz de bunlara karşı yeni savunma taktikleri geliştiriyor ve sahili geçirmelerine engel olmak için daha güçlü silahların kilidini açıyoruz. Beach Invasion 1944, genel olarak son derece keyifli bir oyun izlenimi veriyor. Elbette gelişme göstereceği bazı noktalar olacaktır, ancak yerli stüdyolar tarafından böylesi güzel oyunlar görmek gerçekten mutluluk ve gurur verici.

Satın almak ve oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek için Beach Invasion 1944 Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.