Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Parti Oyunu Demolition Party, Yakında Steam’de Çıkacak

4 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu bir yerli araba partisi oyunu olan Demolition Party, yakında çıkacak. Steam sayfası açılan Bhor Games imzalı oyuna destek olmak için istek listenize ekleyebilirsiniz.

2022 yılı, yerli oyun girişimleri açısından hareketli geçmeye devam ediyor. Takip eden okurlarımızın bileceği üzere bu sene Steam‘e çok sayıda Türk oyunu geldi. Şimdi, yerli geliştiricilerin elinden çıkan bir indie daha mağazada yerini aldı. Her ikisi de milyonlarca kez indirilen Gun Simulator 3D ve Baseball Heroes mobil oyunlarıyla tanınan İstanbul merkezli Bhor Games, 4 oyunculu PVP araba nişancı oyunu Demolition Party’nin Steam sayfasını açtı.

2018’de Kerem Ceylan ve Fatih Yılmaz tarafından kurulan stüdyo, basit mekaniklere sahip anlık oynanabilir oyunlar için tanımlanan hypercasual türü yapımlar geliştiriyor. Demolition Party ile PC platformuna yönelik ilk oyunlarını çıkaran Bhor Games, kullanıcılara eğlenceli bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Oyunda birçok benzersiz harita ve silah bulunuyor.

Demolition Party’nin Steam Sayfası Açıldı

Demolition Party yerli parti oyunu

Amacınız, arenadaki diğer üç arkadaşınızı saf dışı bırakmak. Bunun için kullanabileceğiniz geniş bir silah koleksiyonu var. Eğer arkadaşlarla oynanabilecek eğlenceli parti oyunları arıyorsanız, bir göz atmanızı tavsiye ederim. Henüz çıkış tarihi açıklanmayan Demolition Party‘i istek listenize ekleyerek destek olabilirsiz. Hem böylece yayınlandığı zaman da bildirim almış olursunuz.

Son olarak, minimum sistem gereksinimlerine bakalım. Oyun, Windows 10’da Intel i5 ya da AMD eşdeğeri işlemciyle çalışıyor. En düşük ekran kartının GTX 960 veya AMD eşdeğeri olması gerekiyor. Son olarak 8GB RAM ve 512MB depolama alanınız olması bu oyun için yeterli olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.