Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Oyun Under The Moon Erken Erişim Sürecini Tamamladı

İzmir merkezli The Pack Studios tarafından yayınlanan bulmaca platform oyunu Under The Moon, Erken Erişim dönemini tamamladı ve tam sürüm olarak Steam'de yerini aldı.

Arkasında, İzmir merkezli iki yerli oyun girişiminin olduğu bulmaca platform türündeki Under The Moon, Erken Erişim yolculuğunu tamamladı. Geliştiriciliği Bamya Games, yayıncılığı The Pack Studios tarafından üstlenilen bağımsız oyun, tam sürümüyle Steam’de yayınlandı. Kullanıcılardan genel olarak ‘olumlu’ değerlendirmesini alan Under The Moon, 11 TL gibi son derece uygun bir fiyat etiketine sahip.

Eğer bulmaca keşif ve platform oyunlarını seviyorsanız mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca yerli bir stüdyo tarafından yapılmış olması da son derece değerli. Bilmece meraklısıysanız oyun içinde bilmece çözerken çok eğlenecek, aynı zamanda stilize grafikleri, bulunduğunuz seviyeye özel müzikleri ve rahatlatıcı atmosferi deneyimleyeceksiniz.

Under The Moon, Tam Sürümüyle Steam’de Yayınlandı

under the moon steam

Under The Moon’da çözmeniz için 50’den fazla bilmece bulunuyor. Yayınlanacak güncellemelerle bu sayı 100’e kadar çıkacak. Oynanabilir haritalar arasında Türkiye, Çin, Rusya ve Mısır olarak yer alıyor. İleride bunlara Almanya ve İngiltere de eklenecek. Oyunun hikayesi, büyük babamızın büyük annemize aşık olma hikayesi ile başlıyor. Yolculuğumuz boyunca yeni bulmacalar, zorluklar ve mekanlarla karşılaşıyoruz.

Rahatlatıcı, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, mutlaka tavsiye ederim. Under The Moon’un sistem gereksinimleri de son derece mütevazi. Intel Core i5 4210u / AMD FX 7600P işlemci, 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce 840 M / AMD Ryzen 3 1200 ekran kartı, oyunu çalıştırmanız için yeterli olacaktır. Depolama alanınızda ayırmanız gereken boyut ise 3GB. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bağımsız oyunlarla ilgili gelişmelerden haberdar olmak için Indie haber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.