Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Oyun I’m looking for 3024 people Steam’de Çıkıyor

Yerli oyun girişimi Bakodun Game Studios tarafından geliştirilen aksiyon-macera türündeki alternatif gerçeklik oyunu I’m looking for 3024 people, 3 Şubat'ta Steam'deki yerini alıyor. Oyunu, TURKMMO koduyla ücretsiz edinebilirsiniz!

Ordu merkezli Bakodun Game Studios‘un NFT içerikli alternatif gerçeklik oyunu I’m looking for 3024 people‘dan daha önce sizlere bahsetmiştik. Yaklaşık iki yıllık bir geliştirme sürecinin ardından ortaya çıkan proje, ilgi uyandıran konsepti ve hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Stüdyo tarafından yapılan açıklamada, oyunun 3 Şubat 2023 tarihinde Steam’de yayınlanacağı belirtildi.

I’m looking for 3024 people’ın başlangıçta NFT tabanlı ve oynaması ücretsiz olarak piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Fakat Bakodun Game, duyurudan sonra oyuncuların NFT içerikli oyunlara tepkili olduğunu gördüklerini ve bu nedenle tasarımı biraz değiştirdiklerini aktardı. NFT’yi tamamen oyundan çıkardıklarını açıklayan ekip, NFT ile sadece 3024 kişiye verilecek ayrıcalığın değiştirilerek oyuna sahip olan herkese verildiğini söyledi.

Yerli Alternatif Gerçeklik Oyunu 3 Şubat’ta Çıkıyor

I’m looking for 3024 steam

Buna göre oyuna Steam’den sahip olan herkes oyunun ana görevi olan “slot işleme” görevine dahil olabilecek. Buna oyun içinde değil, özel bir Discord botu sayesinde I’m looking for 3024 people’ın Discord sunucusundan erişilebilecek. Free-to-play modelinden çıkıp, oyunu ücretli dağıtmaya karar veren Bakodun Game Studios, Türkiye fiyatlandırmasını 20 TL olarak belirlendi. Yurt dışında 19,99 dolara satılan yapım, ülkemizde birim olarak aynı fiyattan listelenecek.

Bununla birlikte, 3 Şubat’a kadar TURKMMO kodu ile givemykey@bakodungamestudios.com adresine mail atan herkese oyunu ücretsiz edinebilecekleri bir Steam Key verilecek. Mail atarken başlığa TURKMMO yazıp göndermek yeterli olacak. Bakodun Game ekibi, key’in 24 saat içinde ulaştırılacağını ve kullanıcıların oyuna çıktığı gün erişebileceklerini söyledi.

I’m looking for 3024 people Fragmanı

Ekip ayrıca I’m looking for 3024 people‘ı temel alan bir çizgi roman üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Hikaye, oyunun ana karakteri Frank’in 1974’ten 1996’ya kadarki sürede şirket ile yaşadığı olayları ve şirketi nasıl gizlice takip ettiği hakkında olacak. 3 Şubat’ta Steam’de çıkacak oyunu bu sayfadan istek listenize ekleyebilirsiniz. I’m looking for 3024 people sistem gereksinimleri şöyle:

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz CPU (x64)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 Destekli
 • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: OpenAL Destekli

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz CPU (x64)
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 Destekli
 • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: OpenAL Destekli

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.