Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Uzay Ajanı Olarak Oynadığımız Yerli Oyun: Breath of Space

Yerli bağımsız oyun stüdyosu Cressus Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan üçüncü şahıs nişancı roguelike türündeki Breath of Space, Steam'de yerini aldı.

Yolculuğuna bir Game Jam projesi olarak başlayan ve yıllar içinde istikrarlı bir şekilde geliştirilen yerli oyun Breath of Space‘in Steam sayfası yayımlandı. Bağımsız stüdyo Cressus Games tarafından geliştirilen yapım, üçüncü şahıs nişancı rogue-lite/roguelike türünde bir oyun.

Konfederasyonlara bölünmüş bir dünyada geçen Breath of Space’te, uzaylılar tarafından kuşatılmış bir uzay tesisini kurtarmaya çalışıyoruz. Serüvenimiz boyunca bize ufak bir droid eşlik ediyor. Karakterimizi tekrar hayata döndürebilme yeteneğine sahip olan Nefes adlı küçük dostumuz, savaş sırasında çok büyük bir önem taşıyor.

Breath of Space’in Steam Sayfası Yayımlandı

yerli oyun Breath of Space

Nefes’e üç farklı modda komuta edebiliyoruz: Pasif, Destek ve Agresif. Anlayacağınız, bizi yalnızca hayata döndürmekle kalmıyor, aynı zamanda etrafımızdaki zorlukların üstesinden gelmemize de yardımcı oluyor. Çok çeşitli giysi yükseltmeleri, silah geliştirmeleri ve Nefes modifikasyonları ile ajanımız Uzay’ın yolculuğunu özelleştirebiliyoruz.

Bölünmüş ancak birbirine bağlı bir evrenin sırlarını ortaya çıkarırken Yoğun savaşlara, stratejik kararlara ve destansı bir hayatta kalma ve kurtuluş hikayesi yaşıyoruz. Breath of Space‘in Steam’deki ekran görüntüleri ve oynanış videoları oldukça etkileyici görünüyor. Yerli oyuna destek olmak için bu sayfadan istek listenize ekleyebilirsiniz. Çıkış tarihi, fiyat ve sistem gereksinimleri gibi ayrıntılar ileriki bir tarihte açıklanacak.

İlgili Yazılar

Türk Oyun Şirketleri, Gamescom 2023’e Çıkarma Yapacak

Yerli Oyun Pile Up!, Steam’de Popüler ve Yakında Listesinde!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.